Community (Zpátky do školy)
91/100 - 110×

Community(Zpátky do školy)

Vítejte na komunitní škole Greendale. Tak trochu nevšední vysoké, kde se sdružují všichni, které už život stihl pořádně nakopat do zadku.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | NBC, Yahoo Screen | 30 minut
hrají
Joel McHale (Jeff Winger), Gillian Jacobs (Britta Perry), Jonathan Banks (Buzz Hickey)


Emmy 2011: Dostalo se konečně na Community?

Emmy 2011: Dostalo se konečně na Community?

Seznam nominovaných na Emmy 2011 už je venku. Dnes v noci Melissa McCarthy (Mike & Molly) a Joshua Jackson (Fringe) vyhlásili nominované a nás samozřejmě především zajímá, v kolika kategoriích bylo nominováno Community.


0 0
15.7.2011

Nebudeme to dlouho protahovat, Community je nominováno přesně v 0 kategoriích. Ano, nula, v žádné. Emmy je váženou cenou, také se jí proto říká seriálový Oscar, už loni uteklo Community z hledáčků Emmy, stalo se tomu tak i letos. Není tedy moc o čem psát, pokud budete hledat, o kom si američtí novináři myslí, koho přehlédli, na prvních místech je prakticky vždy právě Community. Těžko říct, co k tomu organizátory soutěže vedlo. Co osobně absolutně nechápu, tak každoroční přítomnost seriálu 30 Rock mezi nominovanými, který má snad nějakou protekci, protože je to seriál v posledních několika řadách naprosto obyčejný a ne příliš zábavný, ví to i sami tvůrci, a proto si do seriálu zvou hvězdy typu Matt Damon nebo Elizabeth Banks. Také kategorie „Nejlepší vedlejší herec v komedii“ vypadá směšně, když čtyři z šesti nominací náleží jednomu seriálu, ano, Modern Family je kvalitní seriál, ale 4 z 6?

Dan Harmon, tvůrce show, se k nominacím zatím nevyjádřil, nepadla od něj zatím ani žádná zmínka na Twitteru. Pokud přijde, článek doplníme i o jeho reakci. Pokud vás zajímají kompletní nominace, můžete se podívat třeba sem.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama