Community (Zpátky do školy)
91/100 - 143×

Community(Zpátky do školy)

Vítejte na komunitní škole Greendale. Tak trochu nevšední vysoké, kde se sdružují všichni, které už život stihl pořádně nakopat do zadku.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | NBC, Yahoo Screen | 21 minut
žánr
Komedie
hrají
Gillian Jacobs (Britta Perry), Joel McHale (Jeff Winger), Jonathan Banks (Buzz Hickey), Keith David (Elroy Patashnik),

Ben Chang

Ben Chang

Tento vyšinutý notorický zrádce skupiny již na Greendale stihnul vystřídat skoro tolik funkcí, jako děkan Pelton kostýmů.

Sezóny 6
2009 - 2015

Udělal jsem to, co by udělal každej. Zfalšoval jsem žádost o práci učitele na komunitní škole s použitím frází ze Sezame, otevři se.

Celým jménem Benjamin Franklin Chang je kvůli svým neortodoxním metodám učitele španělštiny ostatně jedním z důvodů, proč vůbec studijní skupina vznikla. Jeho zálibou jsou hrátky s vlastním jménem, které umně vkládá do slovesných tvarů. Nechává si říkat seňor Chang.

V dobře příchodu všech hlavních postav je Chang již etablovaným učitelem na Greendale, jehož se sice děkan Pelton snaží vyhodit, jenže za něj nemá žádnou náhradu.

Foto: NBC, Yahoo Screen

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
hyena

uplne vysinuty retard…za 100 ! :D

13.5.2017 | 17:58:22
Lefty

Vyhovoval mi spíš jako umírněnej pošuk jakým byl ze začátku…než takovej těžkej psychouš na konci…

22.7.2015 | 21:24:02

Filtr seriálů








Reklama