The Continental: From the World of John Wick (Hotel Continental)
82/100 - 26×

The Continental: From the World of John Wick(Hotel Continental)

The Continental, který je prequelem k filmové sérii John Wick, vypráví příběh o tom, jak v 70. letech přišel Winston Scott ke své pozici ředitele hotelu Continental a jak z něj vytvořil bezpečné útočiště pro zabijáky, v němž platí zákaz zabíjení. Rovněž sledujeme skutečné události jako velkou stávku popelářů či vzestup americké mafie k ekonomické moci.

USA | 2023 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Peacock | 90 minut
žánr
Akční, Krimi, Thriller
hrají
Colin Woodell (mladší Winston Scott), Keanu Reeves (John Wick), Ian McShane (Winston Scott), Lance Reddick (Charon), Michael Nyqvist (Viggo Tarasov), Alfie Allen (Iosef Tarasov), Willem Dafoe (Marcus), Adrianne Palicki (Perkins), Dean Winters (Avi), John Leguizamo (Aurelio), Bridget Moynahan (Helen Wick)

S01E02: Loyalty to the Master

S01E02: Loyalty to the Master

Winston usiluje o spravedlnost pro svého bratra Frankieho a skládá tým za účelem svržení Cormaca a dobytí Continentalu. Pohybují se po zrádném území Velké rady a unikají policejní detektivce. K úspěchu potřebují spojence uvnitř hotelu a spolupráci podsvětního gangu. Cormacovi se ale vše donese a hrozí zmaření plánu.

sk
29.9.2023
1 hodina 20 minut

Základní info:

Režie: Charlotte Brändström
Scénář: Greg Coolidge, Kirk Ward, Ken Kristensen & Shawn Simmons

Hrají: Colin Woodell (mladší Winston Scott), Ayomide Adegun (mladší Charon), Mel Gibson (Cormac O'Connor), Mishel Prada (KD Da Silva), Jessica Allain (Lou Burton), Hubert Point-Du Jour (Miles Burton), Ben Robson (Frankie Scott), Nhung Kate (Yen), Jeremy Bobb (Mayhew), Katie McGrath (Rozhodce), Adam Shapiro (Lemmy), Mark Musashi (Jeníček), Marina Mazepa (Mařenka), Zainab Jah (Mazie), Kirk Ward (přisluhovač Rozhodce), Ray McKinnon (Gene Jenkins), Dan Li (čínský podnikatel), Roy Hu (Weiko), Chris Ryman (Ronnie), Fflyn Edwards (malý Winston), Ben Robinson (malý Frankie), Christine Grace Szarko (Janice Mayhew), Samuel Blenkin (Thomas Caine),…

Foto: AmazonHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Ani druhá epizoda mě nedokázala vtáhnout. Na to, že to má jen tři epizody, tak se to děsně vleče. Sledujeme na můj vkus až moc velký počet (nezajímavých) postav a z hodinu a půl dlouhého dílu mi snad přijde tento tříhodinový. Zápletka kolem hotelu triviální a už od začátku to směřuje k jasnému konci. Musím ale pochválit casting mladého Charona, to se fakt povedlo.

webmaster, grafik
3.5.2024 | 23:39:54
Amer

Nudné.

4.1.2024 | 22:51:41
klokin

slabší než první díl

24.10.2023 | 14:55:48
Dryx cz

Lepší, jak první díl..

1.10.2023 | 23:15:26
Lex Luthor

Zabití na půdě Continentalu musí být potrestáno hned ne nechat ostatní ať si to vyžerou mezi sebou jen taková připomínka k High Table mluvčí.

1.10.2023 | 19:13:53
Raiden123

30.9.2023 | 10:29:02
Rik

Zcela průměrné a soulad hudby s dějem jeden z nejhorších.

30.9.2023 | 8:41:25
zizik

Jako z hlediska příběhu jsem od toho čekal mnohem více… ale +20% za dokonale zvoleny soundtrack s dobovými peckami.

29.9.2023 | 19:06:10

Nepřehlédněte

Jaká budoucnost čeká Wickovské univerzum?

Jaká budoucnost čeká Wickovské univerzum?

Před námi je čtvrtá kapitola filmové série John Wick a vás tak může zajímat, jestli půjde o poslední akční jízdu Johna Wicka? Na to vám nyní přinášíme odpověď a zároveň se dozvíte, jaké další projekty zasazené do tohoto univerza se připravují.

Reklama

Nejoblíbenější seriálové postavy

Nejoblíbenější filmové postavy

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama