Peaky Blinders (Gangy z Birminghamu)

Poslední 3 epizody

20.12. | 22:00 Peaky Blinders (Gangy z Birminghamu) S04E06: The Company

S04E06: The Company

en cz sk
13.12. | 22:00 Peaky Blinders (Gangy z Birminghamu) S04E05: The Duel

S04E05: The Duel

en cz sk
6.12. | 22:00 Peaky Blinders (Gangy z Birminghamu) S04E04: Dangerous

S04E04: Dangerous

en cz sk

Poslední novinky


Peaky Blinders (Gangy z Birminghamu)
96/100 - 239×

Peaky Blinders(Gangy z Birminghamu)

Příběh opravdového gangu z Birminghamu, který své jméno získal podle žiletek, které si jeho členové zašíval do svých pokrývek hlav. Gang se během první světové války dostane do hledáčku britského inspektorka a irského konstábla, kteří se rozhodnou, že jejich kriminální činnost jednou provždy zastaví.

VB | 2016 | Pauza
vysílání
5 sezón | BBC Two | 42 minut
hrají
Helen McCrory (Polly Gray), Paul Anderson (Arthur Shelby), Cillian Murphy (Tommy Shelby), Joe Cole (John Shelby), Harry Kirton (Finn Shelby), Aimee-Ffion Edwards (Esme Shelby), Sophie Rundle (Ada Thorne), Natasha O'Keeffe (Lizzie Stark), Finn Cole (Michael Gray), Tom Hardy (Alfie Solomons), Annabelle Wallis (Grace Burgess), Charlotte Riley (May Carleton), Kate Phillips (Linda Shelby), Sam Neill (Vrchní inspektor Chester Campbell), Charlie Murphy (Jessie Eden)

Zajímavosti

V Liverpoolu se otevírá bar inspirovaný Peaky Blinders

V Liverpoolu se otevírá bar inspirovaný Peaky Blinders

Jestli někdy v budoucnu pojedete do Liverpoolu, tak se nezapomeňte zastavit v baru Peaky Blinders, který se vás pokusí zlákat prostředím tohoto nebezpečného gangu a dokonce vám tam natočí Plzeň.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás

Komerční sdělení

Vyhrajte romantický pobyt v Babylonu

Blíží se květen a s ním svátek všech zamilovaných – První máj. Pokud nevíte, co podniknout, nechte se zlákat speciální nabídkou a uneste svou drahou polovičku do malebného Liberce. Budete bydlet ve Wellness Hotelu Babylon a můžete zavítat na místa, kde točil nedávno seriál také Orlando Bloom.