Peaky Blinders (Gangy z Birminghamu)
95/100 - 394×

Peaky Blinders(Gangy z Birminghamu)

Příběh opravdového gangu z Birminghamu, který své jméno získal podle žiletek, které si jeho členové zašíval do svých pokrývek hlav. Gang se během první světové války dostane do hledáčku britského inspektorka a irského konstábla, kteří se rozhodnou, že jejich kriminální činnost jednou provždy zastaví.

VB | 2016 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | BBC Two | 55 minut
žánr
Drama, Historický, Krimi
hrají
Cillian Murphy (Tommy Shelby), Sam Neill (Vrchní inspektor Chester Campbell), Annabelle Wallis (Grace Burgess), Joe Cole (John Shelby), Paul Anderson (Arthur Shelby), Charlie Creed-Miles (Billy Kimber), Sophie Rundle (Ada Thorne), Charlotte Riley (May Carleton), Helen McCrory (Polly Gray), Tom Hardy (Alfie Solomons), Finn Cole (Michael Gray), Natasha O'Keeffe (Lizzie Stark), Aimee-Ffion Edwards (Esme Shelby), Kate Phillips (Linda Shelby), Harry Kirton (Finn Shelby)

S02E06: Episode 6

S02E06: Episode 6

Thomas Shelby vrací úder a vydává se do boje proti svým nepřátelům a zrádcům s cílem opět rozšířit své impérium. Jeho smrt si ale nyní přeje více lidí než kdy dříve. Má v tomto boji původně malý gang z Birminghamu šan­ci?

cz sk
6.11.2014
2 240 000
1 hodina

Scénář: Steven KnightHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
risker

„Dneska umřu já… nebo vy."

21.6.2022 | 2:35:32
Kafka Tamura

No tak tady bylo vyloženě na škodu si nechávat sledování seriálu po odvysílání vícero řad. Tedy sledovat scénu na poli s vědomím, že to jistě není konec Tommyho. Ale nevadí.

15.1.2021 | 7:04:41
Milano33

Masterpiece! Tak to, čo nám toto finále naservírovalo, bolo niečo naozaj neskutočné. Je to pre mňa záhadou, čo všetko možné sa podarilo zmestiť do tejto časti iba za jednú hodinu. Išlo o neuveriteľne komplexnú, do detailov premyslenú podívanú, ktoré oplývala úžasným napätím a keď sa dal sled udalostí do pohybu, príbeh sa stával čo raz viacej spletitejším a dychberúcim. Tommy je génius, rovnako ako jeho brilantný plán. Ako sa celá táto vyhrotená situácia javila, že nemá jasného konca a hocijaký výsledok je možný, sa nepodarí navodiť len tak niečomu. Zvraty boli skvelo popretkávané s dianím. Vyjednávanie Toma a Alfieho bolo parádne, scény medzi Tommym a Campbellom, ktorý dopadol ako dopadol, boli tiež báječné. Nemám, čo vytknúť, bezpochyby to najlepšie, čo nám seriálová tvorba môže ponúknuť.

22.7.2020 | 23:12:49
KarlCZ

To byl závěr jak má být, super!

19.7.2020 | 15:14:30
Spiker

Pořád se nemůžu rozhodnout, jestli je lepší seriál o Cikánech Most! nebo Peaky Blinders. No…jen jeden má Toma Hardyho

6.7.2020 | 20:22:42
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Campbell dostal co zasloužil ikdyž se divim že Thomase, jsem zvědav co pro něj planuji ale jsem že se Grace vratila a že se Thomas ma v planu oženit to jsem nečekal, ale musim řict že jak se Thomas domlouval s Alfiem že to fakt nemělo chybu.

redaktor
12.4.2020 | 16:53:59
Einstein Bob

Peaky Blinders mají až překvapivě mnoho paralel s českou První republikou. Stejná doba, prostředí velkého byznysu, ale problém je v tom, že První republika je pořád jen taková soap opera plná komplikovaných rodinných vztahů a nemanželských dětí… Bohužel v tomto díle se i Peaky Blinders dostali do podobné slepé uličky, kdy se řeší, kdo koho miluje atd. Tady si seriál opravdu sáhl na dno…

redaktor
27.8.2019 | 9:49:45
Erzik

Parádní! Tommy je mistr. Vše má promyšlené a nakonec i nějaké to štěstí. Ale je holt i na háčku…

redaktor
17.10.2018 | 14:39:55
Zuzanej

Super díl, super série, má to šťávu. Fandím Tomymu, přesto, že je to zabiják. Skvěle odvedená filmařina.

7.1.2018 | 17:36:06
ZabyJack

Perfektne finale som rad že Campbell aj ked bude škoda toho ako dokázal ziskat Tommyho aby mu pomahal a potom ho zradit. V Dalšie serii už dúfam že dostane Hardy viac priestoru a nebude to len okrajova postava lebo to by bola škoda

24.7.2017 | 2:42:41
1

Zajímavosti

Kde se natáčel seriál Peaky Blinders?

Kde se natáčel seriál Peaky Blinders?

Přinášíme vám přehled těch nejzajímavějších lokací, kde oblíbený seriál vznikal. Možná se chystáte na dovolenou do Velké Británie. Jste-li oddanými fanoušky seriálu, můžete náš článek brát jako malou inspiraci k sestavení dovolenkového itineráře.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama