Peaky Blinders (Gangy z Birminghamu)
95/100 - 396×

Peaky Blinders(Gangy z Birminghamu)

Příběh opravdového gangu z Birminghamu, který své jméno získal podle žiletek, které si jeho členové zašíval do svých pokrývek hlav. Gang se během první světové války dostane do hledáčku britského inspektorka a irského konstábla, kteří se rozhodnou, že jejich kriminální činnost jednou provždy zastaví.

VB | 2016 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | BBC Two | 55 minut
žánr
Drama, Historický, Krimi
hrají
Cillian Murphy (Tommy Shelby), Sam Neill (Vrchní inspektor Chester Campbell), Annabelle Wallis (Grace Burgess), Joe Cole (John Shelby), Paul Anderson (Arthur Shelby), Charlie Creed-Miles (Billy Kimber), Sophie Rundle (Ada Thorne), Charlotte Riley (May Carleton), Helen McCrory (Polly Gray), Tom Hardy (Alfie Solomons), Finn Cole (Michael Gray), Natasha O'Keeffe (Lizzie Stark), Aimee-Ffion Edwards (Esme Shelby), Kate Phillips (Linda Shelby), Harry Kirton (Finn Shelby)

S03E06: Episode 6

S03E06: Episode 6

Jak se Tommy připravuje na nejsmělejší zločin své kariéry, neočekávaný zásah ho přinutí čelit jeho nejhorším děsům v závodu s časem.

sk
9.6.2016
2 270 000
59 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
risker

„Jestli tu spoušť zmáčkneš, zmáčkni ji z důvodu, kterej stojí kurva za řeč."

2.7.2022 | 20:14:22
KarlCZ

Perfektní finále a hlavně ten konec, to jsem vůbec nečekal, Tom Hardy hned po Tommym nejlepší postava a herecký výkon.

14.8.2020 | 10:23:54
Milano33

Úžasné finále! Fakt, že sa táto lúpež stala pre Tommyho tak osobná, bol naozaj dychberúci. Tommymu už nešlo iba o biznis, ale o život svojho vlastného syna Charlieho. To v ňom vyvolalo ešte väčšiu motiváciu k uskutočneniu jeho plánu. Bol neustále pod tlakom a oklieštený časom, práve to bolo hlavným strojcom napätia, ktoré bolo značne thrillerové. Tom dal do toho úplne všetko, dokonca sa sám podieľal na kopaní tunela. A keď mal konečne možnosť sa znovu stretnúť so synom, bolo to ozaj emotívne. A ako čas nepretržite plynul a už zostávalo len dať vedieť, že Arthur a John nemusia vyhodiť vlak do povetria, ale aj napriek tomu sa tak stalo, bolo ozaj odvážne rozhodnutie tvorcov, ktoré sa len tak nevída. Žiaľ, proste sa to nestihlo. A to rodinné posedenie na konci bolo parádne. Alfie tiež skvelý.

23.7.2020 | 23:17:33
Jiri007

Dobry dil, musim řict že unos ditěte bylo moc ale byl to genialni napad jak dostat Thomase ke stolu ovšem bylo dobre jak je Thomas všechny obehral a nakonec uzavřel dohodu kterou jsem nečekal, ale to natahovani hovoru to nemělo nějaky vyznam když to vybouchlo a Alfie neměl chybu a stejně tak Vevodkyně aa rozloučila se fakt stylově a konečně Thomas řekl všem co si mysli a Polly teda dostala za vyučenou

redaktor
30.5.2020 | 18:02:13
mirako

Z čeho tady všichni tak šílíte? Mě zas tak úžasná ta epizoda nepřišla.. :/ Trochu na silu unesené dítě. Nesmyslné Michaelovo zdržování hovoru, že dítě je ok, nemuseli by pak odpálit vlak. Trošku zvláštní, že odpálení zdi na konci tunelu nezasypalo celý nestabilní tunel, navíc taková rána by ihned přivolala ty gruzínský vojáky (kozáky). Kde vzala Tatiana kufr prachů, když jejich rodina měla jen šperky a drahokamy? A co ta gruzínská rodina, těm je úplně jedno, že nemají tanky a že jim vykradli trezor? Čekal jsem s nimi ještě nějaké vyřízení účtů a hlavně s těmi kozáky.

23.2.2020 | 16:53:23
SaDiablo

zajímalo by mě, kolik má tommyho den hodin. neskutečný, kolik toho zvládne naplánovat. :D

26.1.2019 | 0:25:38
Erzik

Wow, tak finále opět na jedničku. Závěr překvapil. Alfie exceloval, to by prostě nikdo jiný nedokázal, vždyť on dovede zastínit i Toma!

redaktor
31.10.2018 | 13:39:00
balis235

Ten Hardy je opravdu neskutečnej, pro mě mezi Top3 herci.

16.5.2018 | 18:56:40
Zuzanej

Nemám slov , seriál je famózní, a zatím graduje.

10.1.2018 | 14:18:29
ZabyJack

Cela séria bola nesktočne napinava od začiatku až po konec epizod som to pozeral z otvorenymi ústami. Ale finale posunulo tuto seriu ešte na vyšši level tvorcovia sa z tým pohrali dokonalo ale ten koniec som vôbec nečakal už sa neviem dočkat ďalšie sérii a ako to všetko vysvetli ale asi to bude mat spoločne niečo z Churchilom ako mu zachránil život

28.7.2017 | 3:01:47
1

Zajímavosti

Kde se natáčel seriál Peaky Blinders?

Kde se natáčel seriál Peaky Blinders?

Přinášíme vám přehled těch nejzajímavějších lokací, kde oblíbený seriál vznikal. Možná se chystáte na dovolenou do Velké Británie. Jste-li oddanými fanoušky seriálu, můžete náš článek brát jako malou inspiraci k sestavení dovolenkového itineráře.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama