Peaky Blinders (Gangy z Birminghamu)
95/100 - 397×

Peaky Blinders(Gangy z Birminghamu)

Příběh opravdového gangu z Birminghamu, který své jméno získal podle žiletek, které si jeho členové zašíval do svých pokrývek hlav. Gang se během první světové války dostane do hledáčku britského inspektorka a irského konstábla, kteří se rozhodnou, že jejich kriminální činnost jednou provždy zastaví.

VB | 2016 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | BBC Two | 55 minut
žánr
Drama, Historický, Krimi
hrají
Cillian Murphy (Tommy Shelby), Sam Neill (Vrchní inspektor Chester Campbell), Annabelle Wallis (Grace Burgess), Joe Cole (John Shelby), Paul Anderson (Arthur Shelby), Charlie Creed-Miles (Billy Kimber), Sophie Rundle (Ada Thorne), Charlotte Riley (May Carleton), Helen McCrory (Polly Gray), Tom Hardy (Alfie Solomons), Finn Cole (Michael Gray), Natasha O'Keeffe (Lizzie Stark), Aimee-Ffion Edwards (Esme Shelby), Kate Phillips (Linda Shelby), Harry Kirton (Finn Shelby)

John Shelby

John Shelby

Hrdý a oddaný Peaky Blinder. Třetí z bratrů Shelbyových. Svou ženu ztratil ve válce a na výchovu mu zůstaly jejich čtyři děti. Snaží se s touto ztrátou vyrovnat a zároveň by rád znovu našel dětem matku a sobě milující manželku. Ne vždy si při tomto hledání počíná šťastně, ale jeho rodina stojí při něm a snaží se ho uchránit před zoufalými rozhodnutími. John má prchlivou povahu a někdy svými řečmi celému gangu pěkně zavaří.

Sezóny 4
2013 - 2017

Foto: BBC Two

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Steve23x

Tupej blbec. Dobře že umřel

14.11.2020 | 2:44:21
KarlCZ

Super, bude mi chybět.

16.8.2020 | 7:35:31
S.T.A.L.K.E.R.

Hned na začátku čtvrté řady mi bylo jasné, že s Italy není sranda a někdo z hlavních postav to tentokrát zaplatí životem. Mrzí mě, že to byl John a navíc tak brzy na začátku řady. Škoda, ještě mohl dostat hodně prostoru. Jediná dobrá věc na jeho smrti, je zmizení té jeho otravné manželky. R.I.P.

12.5.2019 | 20:36:44
MaroBosss

RIP

20.12.2017 | 23:21:49
Adam Frye

Johnboy

14.2.2017 | 16:07:36

Zajímavosti

Kde se natáčel seriál Peaky Blinders?

Kde se natáčel seriál Peaky Blinders?

Přinášíme vám přehled těch nejzajímavějších lokací, kde oblíbený seriál vznikal. Možná se chystáte na dovolenou do Velké Británie. Jste-li oddanými fanoušky seriálu, můžete náš článek brát jako malou inspiraci k sestavení dovolenkového itineráře.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama