Peaky Blinders (Gangy z Birminghamu) Vrchní inspektor Chester Campbell

Vrchní inspektor Chester Campbell

Vrchní inspektor Chester Campbell

Puritánský policista, kterého nic neodradí od splnění jeho povinností a cílů.

Sezóny 2
2013 - 2014

Byl povolán z Irska, aby vyčistil Birmingham od zločinu a hlavně nalezl ukradené zbraně, které se ztratily z místních muničních skladů vlády.
Campbell je drsný, zásadový a vychytralý muž, zcela oddaný své práci. Kvůli své kariéře nevstoupil do války, což mu je často předhazováno jeho podřízenými, bývalými vojáky.
Teď je na příkaz Churchilla s početnou skupinou nových rekrutů poslán do města Peaky Blinderů, aby z něj nekompromisně vymýtil místní gangy a nelegální hazard. Jedinou překážkou ke zdárnému dokončení jeho úkolu jsou neopětované city, které narušují inspektorovu nekompromisnost.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
KarlCZ

Výborná postava, Sama mám moc rád.

16.8.2020 | 7:36:07
Milano33

Sam Neill bol úžasný. Parádna postava. Dodnes neprekonaný najväčší Tommyho oponent.

26.7.2020 | 21:55:35
S.T.A.L.K.E.R.

Po Cilianovi byl Sam jeden z hlavních důvodů, proč jsem dal tomuto seriálu šanci. Skvělý herec a skvělá postava. V první řadě při jeho uvedení to byl drsný, ale čestný policista, který má zásady a chce vymýtit zločin. Ve druhé řadě se z něho stal pomstychtivý parchant, který prosazuje jen své ambice a tužby. Obě role zahrál na jedničku, takže za mě palec nahoru.

12.5.2019 | 20:30:47

Zajímavosti

Kde se natáčel seriál Peaky Blinders?

Kde se natáčel seriál Peaky Blinders?

Přinášíme vám přehled těch nejzajímavějších lokací, kde oblíbený seriál vznikal. Možná se chystáte na dovolenou do Velké Británie. Jste-li oddanými fanoušky seriálu, můžete náš článek brát jako malou inspiraci k sestavení dovolenkového itineráře.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás