Peaky Blinders (Gangy z Birminghamu)
95/100 - 395×

Peaky Blinders(Gangy z Birminghamu)

Příběh opravdového gangu z Birminghamu, který své jméno získal podle žiletek, které si jeho členové zašíval do svých pokrývek hlav. Gang se během první světové války dostane do hledáčku britského inspektorka a irského konstábla, kteří se rozhodnou, že jejich kriminální činnost jednou provždy zastaví.

VB | 2016 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | BBC Two | 55 minut
žánr
Drama, Historický, Krimi
hrají
Cillian Murphy (Tommy Shelby), Sam Neill (Vrchní inspektor Chester Campbell), Annabelle Wallis (Grace Burgess), Joe Cole (John Shelby), Paul Anderson (Arthur Shelby), Charlie Creed-Miles (Billy Kimber), Sophie Rundle (Ada Thorne), Charlotte Riley (May Carleton), Helen McCrory (Polly Gray), Tom Hardy (Alfie Solomons), Finn Cole (Michael Gray), Natasha O'Keeffe (Lizzie Stark), Aimee-Ffion Edwards (Esme Shelby), Kate Phillips (Linda Shelby), Harry Kirton (Finn Shelby)

Vrchní inspektor Chester Campbell

Vrchní inspektor Chester Campbell

Puritánský policista, kterého nic neodradí od splnění jeho povinností a cílů.

Sezóny 2
2013 - 2014

Byl povolán z Irska, aby vyčistil Birmingham od zločinu a hlavně nalezl ukradené zbraně, které se ztratily z místních muničních skladů vlády.
Campbell je drsný, zásadový a vychytralý muž, zcela oddaný své práci. Kvůli své kariéře nevstoupil do války, což mu je často předhazováno jeho podřízenými, bývalými vojáky.
Teď je na příkaz Churchilla s početnou skupinou nových rekrutů poslán do města Peaky Blinderů, aby z něj nekompromisně vymýtil místní gangy a nelegální hazard. Jedinou překážkou ke zdárnému dokončení jeho úkolu jsou neopětované city, které narušují inspektorovu nekompromisnost.

Foto: BBC Two

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
KarlCZ

Výborná postava, Sama mám moc rád.

16.8.2020 | 7:36:07
Milano33

Sam Neill bol úžasný. Parádna postava. Dodnes neprekonaný najväčší Tommyho oponent.

26.7.2020 | 21:55:35
S.T.A.L.K.E.R.

Po Cilianovi byl Sam jeden z hlavních důvodů, proč jsem dal tomuto seriálu šanci. Skvělý herec a skvělá postava. V první řadě při jeho uvedení to byl drsný, ale čestný policista, který má zásady a chce vymýtit zločin. Ve druhé řadě se z něho stal pomstychtivý parchant, který prosazuje jen své ambice a tužby. Obě role zahrál na jedničku, takže za mě palec nahoru.

12.5.2019 | 20:30:47

Zajímavosti

Kde se natáčel seriál Peaky Blinders?

Kde se natáčel seriál Peaky Blinders?

Přinášíme vám přehled těch nejzajímavějších lokací, kde oblíbený seriál vznikal. Možná se chystáte na dovolenou do Velké Británie. Jste-li oddanými fanoušky seriálu, můžete náš článek brát jako malou inspiraci k sestavení dovolenkového itineráře.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama