The Continental: From the World of John Wick (Hotel Continental)
82/100 - 26×

The Continental: From the World of John Wick(Hotel Continental)

The Continental, který je prequelem k filmové sérii John Wick, vypráví příběh o tom, jak v 70. letech přišel Winston Scott ke své pozici ředitele hotelu Continental a jak z něj vytvořil bezpečné útočiště pro zabijáky, v němž platí zákaz zabíjení. Rovněž sledujeme skutečné události jako velkou stávku popelářů či vzestup americké mafie k ekonomické moci.

USA | 2023 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Peacock | 90 minut
žánr
Akční, Krimi, Thriller
hrají
Colin Woodell (mladší Winston Scott), Keanu Reeves (John Wick), Ian McShane (Winston Scott), Lance Reddick (Charon), Michael Nyqvist (Viggo Tarasov), Alfie Allen (Iosef Tarasov), Willem Dafoe (Marcus), Adrianne Palicki (Perkins), Dean Winters (Avi), John Leguizamo (Aurelio), Bridget Moynahan (Helen Wick)

Jaká budoucnost čeká Wickovské univerzum?

Jaká budoucnost čeká Wickovské univerzum?

Před námi je čtvrtá kapitola filmové série John Wick a vás tak může zajímat, jestli půjde o poslední akční jízdu Johna Wicka? Na to vám nyní přinášíme odpověď a zároveň se dozvíte, jaké další projekty zasazené do tohoto univerza se připravují.

1 0
21.3.2023

Ve čtvrtek se v našich kinech můžeme těšit na čtvrté pokračování Johna Wicka, v němž bude mít John plné ruce práce s Nejvyšší radou. Tímto filmem se ale samozřejmě s Wickovským univerzem nerozloučíme, jelikož se někdy v letošním roce dočkáme prequelu The Continental, který bude pojednávat o mládí Winstona Scotta v hotelu Continental. Avšak ani tím zdaleka nekončíme.

John Wick: Chapter 5

John Wick se totiž vrátí i se svým pátým filmem. Režisér filmové série Chad Stahelski potvrdil, že přestože bude mít příběh čtvrtého filmu několik prvků, které vyvolají dojem zakončení, nebude tomu tak a pátý film skutečně vznikne. Sám Keannu Reeves prohlásil, že bude v roli rád pokračovat, dokud budou mít filmy úspěch. Původně se navíc zamýšlelo, že se pětka bude natáčet společně se čtyřkou v roce 2021, avšak Lionsgate se nakonec rozhodl od toho upustit a raději se zaměřit na produkci čtyřky a co nejdříve ji přivést na plátna kin.

(John Wick za námi dorazí i popáté.)

Ballerina

V mezidobí mezi čtvrtým a pátým filmem můžeme vyhlížet filmový spin-off, který ponese název Ballerina. Jak už asi tušíte, hlavní postavou v něm bude balerína a nepůjde o žádnou jinou balerínu než o tu, kterou jsme mohli spatřit ve třetím filmu. Tehdy ji ztvárnila herečka Unity Phelan, avšak ta se do role Rooney, jak se tato balerína-vražedkyně jmenuje, nevrátí. Otěže tak převezme herečka Ana de Armas, která například v loňském roce ztvárnila Marilyn Monroe ve filmu Blonde a letos v dubnu ji můžete očekávat ve filmu Ghosted, kde zazáří po boku Chrise Evanse. Ballerina se začala natáčet v listopadu 2022, a to u nás v Praze. Ve filmu se také počítá s účastí několika postav z Johna Wicka, kterými jsou John Wick, Winston Scott, Ředitelka (Anjelica Huston) a Charon. Pro Charonova představitele Lance Reddicka to ale bude poslední působení v celém Wickovském univerzu, jelikož herec 17. března zemřel. Nicméně stihl natočit všechny své scény pro Balerínu.

(Balerína Rooney si vytancovala svůj film.)

Další potenciální projekty

Prozatím byly potvrzeny jen výše zmíněné filmy. Avšak to nebrání tomu, aby probíhaly spekulace o dalších projektech. Herečka Halle Berry prozradila, že jedním z potenciálních projektů pro rozšíření univerza by mohl být film o její postavě Sophii, kterou ztvárnila ve třetím filmu. A nakonec se tvůrce celé franšízy Derek Kolstad nechal slyšet, že se také přemýšlí o nějakém crossoveru mezi filmy John Wick a Nikdo z roku 2021, v němž se v hlavní roli představil Bob Odenkirk jako zabiják Hutch Mansell, zvaný Nikdo. Oba filmy totiž pocházejí z dílny stejného studia a kreativního týmu. Jestli ale skutečně dojde na nějaký z těchto dvou potenciálních projektů, zatím zůstává záhadou.

(Dočká se svého filmu i Sophia?)

Zdroje: Deadline (1, 2), Slashfilm, IGN, IndieWire
Foto: Lionsgate

Na jaký projekt jste nejvíce zvědavi?

Diskuze /4

PecaCZE

Nikdo spíš vykrádalo filmy Equalizer, tam by se nabízel crossover. Ale asi to bude jiný studio.

21.3.2023 | 20:54:02
percival2

Nikdo byl náhodou super.

22.3.2023 | 8:44:29
Cermb0

Píšete, že Ballerina se má odehrávat mezi John Wick 4 a John Wick 5, ale všude jinde se uvádí, že se Ballerina odehrává mezi 3 a 4. Tak jak to tedy je?

#4 tominotomino
22.3.2023 | 10:39:53
tominotomino

#3 Cermb0: Nepíšeme, že se Balerína bude odehrávat mezi 4 a 5, ale že vyjde v kinech mezi 4 a 5.

webmaster
22.3.2023 | 12:12:31
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Jaká budoucnost čeká Wickovské univerzum?

Jaká budoucnost čeká Wickovské univerzum?

Před námi je čtvrtá kapitola filmové série John Wick a vás tak může zajímat, jestli půjde o poslední akční jízdu Johna Wicka? Na to vám nyní přinášíme odpověď a zároveň se dozvíte, jaké další projekty zasazené do tohoto univerza se připravují.

Reklama

Nejoblíbenější seriálové postavy

Nejoblíbenější filmové postavy

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama