The Continental: From the World of John Wick (Hotel Continental)
82/100 - 26×

The Continental: From the World of John Wick(Hotel Continental)

The Continental, který je prequelem k filmové sérii John Wick, vypráví příběh o tom, jak v 70. letech přišel Winston Scott ke své pozici ředitele hotelu Continental a jak z něj vytvořil bezpečné útočiště pro zabijáky, v němž platí zákaz zabíjení. Rovněž sledujeme skutečné události jako velkou stávku popelářů či vzestup americké mafie k ekonomické moci.

USA | 2023 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Peacock | 90 minut
žánr
Akční, Krimi, Thriller
hrají
Colin Woodell (mladší Winston Scott), Keanu Reeves (John Wick), Ian McShane (Winston Scott), Lance Reddick (Charon), Michael Nyqvist (Viggo Tarasov), Alfie Allen (Iosef Tarasov), Willem Dafoe (Marcus), Adrianne Palicki (Perkins), Dean Winters (Avi), John Leguizamo (Aurelio), Bridget Moynahan (Helen Wick)

S01E03: Theater of Pain

S01E03: Theater of Pain

Winstonův tým dokončuje plán a je zmítán spory. Winstona uchvátí Cormacovi agenti, i tak se ale podaří rozpoutat nekompromisní útok na hotel. Počet mrtvých roste, Cormac ztrácí zábrany a je ochoten vyhodit všechno do povětří, jen aby hotel nepadl do rukou Winstonovi.

sk
6.10.2023
1 hodina 38 minut

Základní info:

Režie: Albert Hughes
Scénář: Greg Coolidge, Kirk Ward & Ken Kristensen

Hrají: Colin Woodell (mladší Winston Scott), Ayomide Adegun (mladší Charon), Mel Gibson (Cormac O'Connor), Mishel Prada (KD Da Silva), Jessica Allain (Lou Burton), Hubert Point-Du Jour (Miles Burton), Nhung Kate (Yen), Jeremy Bobb (Mayhew), Katie McGrath (Rozhodce), Adam Shapiro (Lemmy), Mark Musashi (Jeníček), Marina Mazepa (Mařenka), Zainab Jah (Mazie), Kirk Ward (přisluhovač Rozhodce), Ray McKinnon (Gene Jenkins), Dan Li (Chen), Roy Hu (Weiko), Chris Ryman (Ronnie), Philip Philmar (Edwin), Fflyn Edwards (malý Winston), Ben Robinson (malý Frankie), Roderick Hill (Ted), Sallay Garnett (recepční), Connor Crawford (Orson), Tamzin Griffin (Patricia), Lucy O'Byrne (paní Scottová), Gbola Adewunmi (Hieronymus Burton),…

Foto: AmazonHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Vše směřovalo k jednomu velkému akčnímu finále, které se v mnoha ohledech povedlo – choreografie, střih a kamera. Příběhově to za moc nestálo a vlastně doteď nerozumím, proč tenhle seriál musel vzniknout. Znovu se vzala jedna věta z filmu, která se roztáhla bez špetky inovace do tří-dílného seriálu. Celé to působí jako zbytečný počin a otravný spin-off Johna Wicka. Abych nebyl ale takový morous, tak ještě vyzdvihnu dobové kostýmy a atmosféru v hotelu. Rád bych byl, kdyby ale příště série stála pevně na svých nohách a nemusela se opírat o hotelovou zápletku, která byla dostatečně vyždímána už ve filmové sérii.

webmaster, grafik
5.5.2024 | 10:36:37
-Hans-

Já se bavil a nenudil :)

27.12.2023 | 2:37:00
pidalin

Dlouho jsem odkládal zkouknutí toho seriálu protože jsem se bál co to bude zase za zpatlaninu, ale nakonec se mi to dost líbilo a celkem jsem si to užil, zasazení do 70. let tomu taky celkem sluší, nebudu teď řešit že některý technologie ještě neexistovaly, John Wick universe je spíš fantasy. :-) Moc jsem akorát nepochopil ten konec proč jí odprásknul a k čemu mu to bude.

6.11.2023 | 20:17:44
klokin

Série mne bavila

24.10.2023 | 16:51:49
default

Konecne epizoda, ktera se mi libila… 1/ snad poprve, co tago vydrzelo bytku dele naz 2 udery 2/ sexy bojove umeni hadi zeny. ale… 3/ Nebyt toho zluteho pacholka, tak to uz skoncilo predcasne nekolikrat. 4/ ale zlomit kovovy klic jedinou ranou pesti? Connor je nejaky zelezolam? :D

14.10.2023 | 1:04:13
Lex Luthor

Kdyby Winstonovi ukradli autíčko byl by slušně v prdeli, ale zase kdo by takový křáp kradl takže to byla vlastně ideální skrýš a pečlivě promyšlený plán ha ha

9.10.2023 | 15:32:57
xube

Nebolo to zlé. Fajn doplnok do univerza.

8.10.2023 | 23:17:36
pecaiii

Za mně dobrý, lepší než film.

8.10.2023 | 11:53:38
Dryx cz

Za mě hrozný patval..

6.10.2023 | 22:38:25
uranmorte

Celkové hodnotím 80% díky prvním dvou excelentním dílům. Minisérii jsem si užil, ale proboha hlavně ať to neobnovují pro druhou sérii.

6.10.2023 | 20:58:47

Nepřehlédněte

Jaká budoucnost čeká Wickovské univerzum?

Jaká budoucnost čeká Wickovské univerzum?

Před námi je čtvrtá kapitola filmové série John Wick a vás tak může zajímat, jestli půjde o poslední akční jízdu Johna Wicka? Na to vám nyní přinášíme odpověď a zároveň se dozvíte, jaké další projekty zasazené do tohoto univerza se připravují.

Reklama

Nejoblíbenější seriálové postavy

Nejoblíbenější filmové postavy

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama