The Continental: From the World of John Wick (Hotel Continental)
82/100 - 26×

The Continental: From the World of John Wick(Hotel Continental)

The Continental, který je prequelem k filmové sérii John Wick, vypráví příběh o tom, jak v 70. letech přišel Winston Scott ke své pozici ředitele hotelu Continental a jak z něj vytvořil bezpečné útočiště pro zabijáky, v němž platí zákaz zabíjení. Rovněž sledujeme skutečné události jako velkou stávku popelářů či vzestup americké mafie k ekonomické moci.

USA | 2023 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Peacock | 90 minut
žánr
Akční, Krimi, Thriller
hrají
Colin Woodell (mladší Winston Scott), Keanu Reeves (John Wick), Ian McShane (Winston Scott), Lance Reddick (Charon), Michael Nyqvist (Viggo Tarasov), Alfie Allen (Iosef Tarasov), Willem Dafoe (Marcus), Adrianne Palicki (Perkins), Dean Winters (Avi), John Leguizamo (Aurelio), Bridget Moynahan (Helen Wick)

Co ukradl Frankie v Continentalu?

Co ukradl Frankie v Continentalu?

Z filmů o zabijákovi Johnu Wickovi víme o existenci organizace pod názvem Velká rada, která řídí kriminální podsvětí. A právě klíčový předmět k jejímu svržení se dostal do rukou Winstonovu bratrovi Frankiemu. O jaký předmět jde?

3 0
25.9.2023

Jak nám premiéra The Continental ukázala, celá zápletka, kterou se bude seriál zabývat, odstartovala Frankieho přičiněním, když ukradl nějakou důležitou věc ze sejfu v hotelu Continental. Tento předmět je velice cenný pro manažera hotelu a Frankieho šéfa Cormaca, který v návaznosti na to posílá do Londýna pro Winstona a přinutí ho, aby svého bratra Frankieho našel a předmět vrátil.

A co za předmět to vůbec je? Jedná se o mincovní lis a pokud jste viděli filmovou sérii John Wick, tak jistě víte, že v podsvětí a v hotelové síti Continental se za služby neplatí běžnými bankovkami, ale jedinečnými zlatými mincemi. A právě ty nejspíš vznikají díky tomuto lisu. Prozatím není zcela jasné, proč Frankie lis ukradl a co s ním zamýšlel. Víme jen, že si jej na to najala nějaká organizace s názvem Nil, která mu za to slíbila tučnou odměnu. Mincovní lis je totiž podle všeho klíčový předmět, jenž dokáže svrhnout organizaci známou jako Velká rada. A zahrávat si s Velkou radou nikdy nekončí dobře, což ví i sám John Wick. Důležitost tohoto lisu je ještě podtrhnuta i samotným Rozhodcem, která o lisu mluví jako o klíči od světa.

(Frankie učinil velký krok proti Velké radě. Foto: Peacock)

Pravý účel tohoto lisu a důvod, proč byl schováván v sejfu a proč dokáže zničit samotnou Velkou radu, nám určitě bude odhalen během nadcházejících dvou epizod. Momentálně ale není zcela jasné, kde se onen lis nachází, neboť ačkoliv se Cormacovi do rukou dostala skříňka, v níž byl lis uskladněn, tak se v ní nenacházel. Uvnitř byla nastrčena figurka opice, kterou jsme dříve mohli vidět v Charlieho přívěsu. Je tedy možné, že Frankie ukryl lis někde u Charlieho? A zná Winston polohu lisu? Na tyto odpovědi si ještě musíme počkat.

Máte nějaký tip, jak by mohl mincovní lis svrhnout Velkou radu? A kde se podle vás nyní lis nachází?

Diskuze /4

Akul

Lis je jen jeden na světě, jinak nejde razit mince. Lis koluje po zemích a vždy musí majitel hotelu vyrazit nějakou sumu pro Radu. Třeba. A kdo má lis, tak si asi může vyrazit kolik chce? A všechny kůpit. :-D

25.9.2023 | 23:28:46
percival2

Je možné, že může být něco ze světa Johna Wicka taková neskutečná nuda?

26.9.2023 | 7:08:39
Rik

Ani si nechci domýšlet, jaké „woodoo“ z toho vyleze, ale prozatím mně to moc nebaví.

26.9.2023 | 9:43:09
Lucas1234

Tenhle seriál je opravdová nuda a Johnem Wickem by se to raději nemělo vůbec spojovat. Dal jsem všechny 3 díly, ale jen z donucení. Za mě je to velké zklamání.

11.10.2023 | 9:48:03
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Jaká budoucnost čeká Wickovské univerzum?

Jaká budoucnost čeká Wickovské univerzum?

Před námi je čtvrtá kapitola filmové série John Wick a vás tak může zajímat, jestli půjde o poslední akční jízdu Johna Wicka? Na to vám nyní přinášíme odpověď a zároveň se dozvíte, jaké další projekty zasazené do tohoto univerza se připravují.

Reklama

Nejoblíbenější seriálové postavy

Nejoblíbenější filmové postavy

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama