The Continental: From the World of John Wick (Hotel Continental)
82/100 - 26×

The Continental: From the World of John Wick(Hotel Continental)

The Continental, který je prequelem k filmové sérii John Wick, vypráví příběh o tom, jak v 70. letech přišel Winston Scott ke své pozici ředitele hotelu Continental a jak z něj vytvořil bezpečné útočiště pro zabijáky, v němž platí zákaz zabíjení. Rovněž sledujeme skutečné události jako velkou stávku popelářů či vzestup americké mafie k ekonomické moci.

USA | 2023 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Peacock | 90 minut
žánr
Akční, Krimi, Thriller
hrají
Colin Woodell (mladší Winston Scott), Keanu Reeves (John Wick), Ian McShane (Winston Scott), Lance Reddick (Charon), Michael Nyqvist (Viggo Tarasov), Alfie Allen (Iosef Tarasov), Willem Dafoe (Marcus), Adrianne Palicki (Perkins), Dean Winters (Avi), John Leguizamo (Aurelio), Bridget Moynahan (Helen Wick)

Lionsgate pracuje na dalších seriálech ze světa Johna Wicka

Lionsgate pracuje na dalších seriálech ze světa Johna Wicka

Lionsgate prozradil, že má v plánu rozšířit jednu ze svých největších franšíz, Johna Wicka, o další projekty. V přípravě jsou totiž nový hraný seriál a také nový animovaný seriál odehrávající se v tomto světě.

4 2
6.3.2024

Místopředseda společnosti Lionsgate Michael Burns se nechal slyšet, že Lionsgate hodlá rozšířit své dvě velké franšízy, Twilight a John Wick, o nové seriálové projekty a oba nabídnout jiným platformám k zakoupení. Dříve se již služba Peacock ujala seriálu The Continental, který diváky zavedl do Winstonovy minulosti, ale s největší pravděpodobností by byly nové seriály poskytnuty pro jiné platformy.

Detaily ohledně toho, o čem by seriály mohl být, zatím prozrazeny nebyly. Filmový svět, který nám byl představen již ve čtyřech filmech, je ale natolik velký, že přijít s nějakým novým příběhem, který může zahrnovat jak některé ze známých postav, tak i nové, nebude nikterak obtížné. Režisér Chad Stahelski se již dříve vyjádřil, že potenciální hraný seriál určitě nezahrne postavu Johna Wicka a že by se v něm rád podíval pod pokličku kultur a zločineckých organizací z jiných částí světa. Místo zaměření na postavu Johna Wicka by Stahelski rád rozvedl příběh postav jako jsou například Shimazu Akira (Rina Sawayama), Caine (Donnie Yen), pan Nikdo (Shamier Anderson), Sofia (Halle Berry), Aurelio (John Leguizamo) či skupina bezdomovců Bowery Kinga.

(Dočká se svého seriálu třeba pan Nikdo? Foto: Lionsgate)

Kromě hraného seriálu je také v přípravě animovaný seriál a vzhledem k tomu, že u něj Stahelski hovoří o japonském anime, mohl by se právě tento projekt zaměřit na postavu Akiry, která je Japonka. Vše jsou ale zatím jen spekulacemi a na bližší informace o všech vyvíjených seriálech ze světa Johna Wicka si ještě musíme počkat.

Zdroje: Deadline, ScreenRant (článek 1, článek 2)

Na jakou postavu by se podle vás měly hraný a animovaný seriál zaměřit?

Diskuze /1

diseased

Nejvíce sympatická postava, které jsem opravdu fandil aby neumřela, tak byl pan Nikdo. S ním bych rád viděl film nebo seriál.

7.3.2024 | 8:53:42
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Jaká budoucnost čeká Wickovské univerzum?

Jaká budoucnost čeká Wickovské univerzum?

Před námi je čtvrtá kapitola filmové série John Wick a vás tak může zajímat, jestli půjde o poslední akční jízdu Johna Wicka? Na to vám nyní přinášíme odpověď a zároveň se dozvíte, jaké další projekty zasazené do tohoto univerza se připravují.

Reklama

Nejoblíbenější seriálové postavy

Nejoblíbenější filmové postavy

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama