The Crazy Ones
69/100 - 17×

The Crazy Ones

Komedie s Robinem Williamsem (Simon) a Sarah Michell Gellar (Sydney) se zaměří na vztah otce a dcery, kteří oba pracují v jedné reklamní agentuře. Simon je ve své práci brilantní, ale má velmi neortodoxní metody a jeho nepředvídatelné chování by ho už dávno stálo job – kdyby sám nebyl šéfem. Sydney je otcovým pravým opakem, je zodpovědná, organizovaná a ráda by si v reklamě udělala vlastní jméno, jen kdyby ji tolik sil nestála snaha alespoň trochu otce ukočírovat. Se Zachem, Andrewem a Lauren tvoří tým, který vás prostě dostane.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CBS | 22 minut
žánr
Komedie
hrají
Sarah Michelle Gellar (Sydney Roberts), James Wolk (Zach Cropper)

S01E02: The Spectacular

S01E02: The Spectacular

Sydneyina kampaň pro místní kavárnu se vážně nepodaří, zatímco Zach žárlí na Andrewa.

cz sk
4.10.2013
11 710 000
22 minut

Když Simon dodá Sydney odvahu, aby se pustila do vedení kampaně pro Windyinu městskou kavárnu, následuje katastrofa. Mezitím Zach žárlí, když vidí, jak Simon zaúkoluje Andwewa, aby se postaral o rodinu kachňátek.

Epizodu napsanou Joe Portam a Joe Wisemanam režíroval Jason Winer.

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Vtipné momenty

Vtipné momenty

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Filtr seriálů
Reklama