The Crazy Ones
69/100 - 17×

The Crazy Ones

Komedie s Robinem Williamsem (Simon) a Sarah Michell Gellar (Sydney) se zaměří na vztah otce a dcery, kteří oba pracují v jedné reklamní agentuře. Simon je ve své práci brilantní, ale má velmi neortodoxní metody a jeho nepředvídatelné chování by ho už dávno stálo job – kdyby sám nebyl šéfem. Sydney je otcovým pravým opakem, je zodpovědná, organizovaná a ráda by si v reklamě udělala vlastní jméno, jen kdyby ji tolik sil nestála snaha alespoň trochu otce ukočírovat. Se Zachem, Andrewem a Lauren tvoří tým, který vás prostě dostane.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CBS | 22 minut
žánr
Komedie
hrají
Sarah Michelle Gellar (Sydney Roberts), James Wolk (Zach Cropper)

Simon Roberts

Simon Roberts

Simon je hlavní postavou seriálu, šéfuje reklamní agentuře, rád slibuje věci, které nemůže splnit a pere se se životem, stejně jako se vztahem s vlastní dcerou.

  • Hraje: Robin Williams
Sezóny 1
2013 - 2014

Simon Roberts, kterého ztvární oblíbený komik Robin Williams, pracuje spolu se svou dcerou Sydney v Chicagské reklamní agentuře, je to chlapík, který dokáže prodat v podstatě všechno, ale mnohem důležitější je pro něj mít svou dceru Sydney (Sarah Michelle Gellar) po svém boku.

Dle slov Robina Williamse by Simon dokázal prodat frapuccino do Starbucks, nebo oblaka bohu. Jeho život není jednoduchý a už dlouho se pohybuje na hraně. Řada manželství, odvykačka, dokonce i odvykačka v zemi vína.


Na počátku seriálu uvidíme Simona v obtížné situaci, kdy se ho chystají ze zaměstnání vyhodit a on slíbí něco, co může jen těžko splnit. Přivést jim během jednoho dne hvězdu.

Výrazným pilířem seriálu a výrazným znakem této postavy je jeho silně nefunkční vztah s dcerou.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Vtipné momenty

Vtipné momenty

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama