The Crazy Ones
69/100 - 17×

The Crazy Ones

Komedie s Robinem Williamsem (Simon) a Sarah Michell Gellar (Sydney) se zaměří na vztah otce a dcery, kteří oba pracují v jedné reklamní agentuře. Simon je ve své práci brilantní, ale má velmi neortodoxní metody a jeho nepředvídatelné chování by ho už dávno stálo job – kdyby sám nebyl šéfem. Sydney je otcovým pravým opakem, je zodpovědná, organizovaná a ráda by si v reklamě udělala vlastní jméno, jen kdyby ji tolik sil nestála snaha alespoň trochu otce ukočírovat. Se Zachem, Andrewem a Lauren tvoří tým, který vás prostě dostane.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CBS | 22 minut
žánr
Komedie
hrají
Sarah Michelle Gellar (Sydney Roberts), James Wolk (Zach Cropper)

The Crazy Ones

Sitcom stanice CBS v hlavních rolích se známými hvězdami Robinem Williamsem (Simon) a Sarah Michell Gellar (Sydney) měl velké ambice. Hlavním pilířem seriálu byl vztah vztah otce a dcery, kteří oba pracují v jedné reklamní agentuře, kde ale nic není jako v ostatních obyčejných reklamních agenturách.

Simon je ve své práci sice brilantní, ale má velmi neortodoxní metody a jeho nepředvídatelné chování by ho už dávno stálo práci, kdyby on sám nebyl šéfem. Sydney je otcovým pravým opakem, je zodpovědná, organizovaná a ráda by si v reklamě udělala vlastní jméno, jen kdyby ji tolik sil nestála snaha alespoň trochu otce ukočírovat.


Zbytek týmu této reklamní agentury tvoří Zach (James Wolk), Andrew (Hamish Linklater) a Lauren (Amanda Setton).

Po první řadě byl seriál zrušen a pokračování se již nedočká.

Upoutávka na první řadu

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Methius

na víc jak 3 hvězdy to fakt nemá …

11.7.2014 | 22:56:29
KevSpa

Ne moc povedená parodie na Mad Men. Jamese Wolka z 6. série sem asi přivedli, aby to všem došlo, zatímco Hamish Linklater nejspíš paroduje svou roli z druhé série The Newsroom. Robin Williams mi připadá trochu z formy a celkově by mě zajímalo, kam se z téhle komedie vytratil veškerý vtip a zůstala jen křečovitá snaha o grotesknost a zároveň přehnaný patos.

webmaster, korektor
3.10.2013 | 12:41:01
Coleator

Po pilotu zatím 60%

30.9.2013 | 20:29:26

Vtipné momenty

Vtipné momenty

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama