Dom
93/100 - 3×

Dom

Otec, který nikdy nepřestal bojovat proti drogám. Syn, který je nikdy nepřestal brát. Dvě strany stejné mince. Victor je policista, který se celý svůj život snaží zamezit obchodování s kokainem. Jeho syn Pedro Dom je závislákem na drogách, který se stal nejhledanějším zločincem v Riu de Janeiru. Bude otcovská láska dostačující pro záchranu syna? Inspirováno skutečným příběhem.

Brazílie | 2021 | Pauza
vysílání
1 sezóna | Amazon | 50 minut
žánr
Drama, Krimi

S01E08: Taking a Break

S01E08: Taking a Break

Po neúspěšné vloupačce a smrti jednoho člena gangu je Pedro unesen, což staví jeho matku a sestru do riskantní situace. Přijdou však s plánem na jeho záchranu. Když se Victor dozví o synově únosu, zapřísahá se, že se pachatelům pomstí.

cz sk
4.6.2021
1 hodina 3 minuty

Základní info:

Režie: Breno Silveira, Vicente Kubrusly
Scénář: Fabio Mendes, Higia Ikeda, Marcelo Vindicato, Carolina Neves

Hrají: Gabriel Leone (Pedro „Dom“ Dantas), Flávio Tolezani (Victor Dantas), Raquel Villar (Jasmin), Isabella Santoni (Viviane), Digão Ribeiro (Ármario), Mariana Cerrone (Laura), Laila Garin (Marisa), Jupy Azevedo (Chora Neném), Guilherme Hamacek (Carlinhos), André Mattos (Figueira), Roberto Birindelli (Paulo), Ademir Emboava (Helio), Camilo Beviláqua (Doleiro Nasser), Milton Lacerda (Camargo), Marcelo Pio (Barradas), Vinicius Alexandre (Santiago), Marc Szwarcwald (malý Pedro), Mariana Delanda (malá Laura),…

Portugalský název epizody: DANDO UM TEMPO

Foto: AmazonHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S01E08: Taking a Break

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z Amazonu.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama