ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S06E14: All in the Family

S06E14: All in the Family

Carter a Lucy jsou Weaverem téměř mrtví.

cz sk
17.2.2000
42 minut

Oba jsou zpracováni při traumatu a poté jsou operováni v chirurgii. Lucyova zranění vypadají vážně, když je třeba jí otevřít hrudník. Kvůli Anspaughovu rychlému myšlení Carter přežije, ale Corday a Romano nejsou schopni zachránit Lucy, která hodí ER do devastace. Cleo je nucen otevřít crackerovi lidskou hruď, aby zachránil svůj život, když není k dispozici žádný chirurg, a to k Bentonovu zděšení. Útočník Lucy a Carterové je nalezen poté, co je zasažen autem, a je přijat do Psych se schizofrenií.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama