ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S06E21: Such Sweet Sorrow

S06E21: Such Sweet Sorrow

Když Carol resuscituje terminální rakovinu DNR, aby se mohla rozloučit se svou rodinou, uvědomí si, že život je příliš krátký; poté, co se rychle rozloučila s Lukou a Markem, vyběhla z nemocnice a oběsila letadlo do Seattlu, aby viděla Douga.

cz sk
11.5.2000
42 minut

Carterova duševní stabilita se zhoršila do bodu, kdy téměř zabil ženu. Chen si všimne a řekne Markovi obavy, že Carter je bipolární. Weaver pokračuje na válečné stezce poté, co si všiml zaměstnanců, kteří ve své práci provádějí zkratky, včetně Abby, která předčasně propustí ženu bez provedení dalších testů. Corday nabízí Maluccimu vytrvalé posouzení jeho výkonu. Mark se připravuje pochovat svého otce a těší se společnosti jeho dcery.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama