ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S06E22: May Day

S06E22: May Day

Kovac a Benton jsou spěcháni na místo školní střelby, kde nesouhlasí s tím, kdo je kritičtější: zraněný střelec nebo jedna z jeho obětí.

cz sk
18.5.2000
42 minut

Kovac později zachází s těžce těhotným teenagerem, který nevěděl, že je těhotná, a odmítá část C, aby zachránil život dítěte. Poté, co Abby chytí Carterovou injekci pacientovy zbylé bolesti proti bolesti na zápěstí, se Kerry, Mark, Benton, Chen a Anspaugh snaží přesvědčit, aby vyhledal odbornou pomoc.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama