ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S07E03: Mars Attacks

S07E03: Mars Attacks

Carter zachází s prvním paraplegikem hned první den v kraji.

cz sk
26.10.2000
42 minut

Corday a Greene se snaží vyřešit nedostatek chirurga. Benton zjistí, že Romano ho minulý týden propustil za své činy. Weaver nabízí Abby pozici jako zdravotní sestra na plný úvazek. Abby později zasadí na Kovac improvizovaný smooch. Různé podivné pacienty dorazí na ER po kolapsu paprsku na sci-fi konvenci. Doktor Dave vyjde ze své cesty, aby zjistil, kdo je otcem Chenova dítěte. Pacient se „spontánním lidským spalováním“ vzplane.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama