ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S08E08: Partly Cloudy, Chance of Rain

S08E08: Partly Cloudy, Chance of Rain

Obrovské dešťové bouře se potápějí v Chicagu.

cz sk
15.11.2001
42 minut

Cleoův poslední den v kraji je přerušen příchodem Bentonových výsledků DNA: není to Reeseův biologický otec. Benton se setká se svým právníkem, pokud jde o soudní řízení; radí mu nechat Rogera vidět Reese; odmítá. Peníze ze sesterských tajných skrýš a Frankova Palmového pilota zmizí, jen aby se objevily v Nicoleově kabelce. Později řekne Luce, že je těhotná. Susan obviňuje Marka z nevrlosti se svými pacienty; Den tráví léčením dítěte, které padlo do řeky, se svým mladším bratrem a jehož rodiče ho viní. Weaver cestuje na místo nehody, kde byla Pickmanova sanitka zasažena SUV. S Gallantovou pomocí zachází s těhotnou bodnou ranou a jde až k tomu, aby jí dala C-řez v rozbité sanitce. Weaver poprvé interaguje se záchranářem Sandym Lopezem na místě nehody. Carterina babička přichází poté, co byla zapojena do hit-and-run a zlomení její bok. V MRI stroji se stává klamem a volá po svém manželovi.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama