ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S09E06: One Can Only Hope (a.k.a. The Lottery)

S09E06: One Can Only Hope (a.k.a. The Lottery)

Corday se střetává s novým chirurgickým rezidentem Paulem Nathanem ohledně jeho zásahu do léčby nemocné mladé ženy Alison, která podepsala rozkaz „neresuscitují“.

cz sk
7.11.2002
42 minut

Abby se zajímá o nepravidelném chování jejího navštěvujícího bratra Erica a cítí se v rozporu s oficiální stížností sestry proti Kovacovi, bývalému milovníkovi Abby. Mezitím Pratt utěšuje Chen poté, co jí hrozí pacientka, a Corday má podezření, že byla sexuálně napadena nevědomá 14letá pacientka.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama