ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S09E07: Tell Me Where It Hurts

S09E07: Tell Me Where It Hurts

Abby se obává nejhoršího, když její bratr Eric náhle zmizí.

cz sk
14.11.2002
42 minut

Je to vlastně AWOL a ona navazuje Carterovo jméno, aby získala jeho lékařské záznamy. Carter a Chen zacházejí s vyděšenou čínskou chůvou přistěhovalců, Tong-Yi, o které se domnívají, že ji její zaměstnavatel impregnoval. Mezitím se nový chirurgický rezident Paul Nathan, který se snaží překonat fyzické postižení, snaží pomoci v pohotovosti – jeho kolegové lékaři však jeho rady pacientům neoceňují. Vzhledem k tomu, že Kovac nedokáže uhasit svou sexuální chuť k jídlu, dostává se do potíží i ve svém profesním životě, a to i přes jeho obdivuhodné odhodlání najít očního specialistu, který by ošetřoval mladou oběť střelby. Gallant a spolužák Erin Harkins se účastní stupňující se soutěže o lékařské znalosti. A Weaver dostává několik velmi potřebných dobrých zpráv.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama