ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S10E01: Now What?

S10E01: Now What?

Carter se vrací z Afriky a jde rovnou k Abbyině posteli.

cz sk
25.9.2003
42 minut

Její reakcí na to, že ho vidí, je požádat o její klíč zpět. Celý den je k němu velmi chladná, dokud nová studentka medicíny Neela Rasgotra neodpoví na Carterovou. Zpráva: Luka je mrtvá. Carter se rozhodne vrátit do Konga a přivést tělo zpět. Abby s ním prosí, aby zůstal, ale stejně odejde. Neela má tvrdý první den v ER, vydělávat Chenovi hněv poté, co Pratt flirtuje s ní. Gallant, nyní plnohodnotný lékař, jí pomáhá ukazovat lana. Romano se vrací ze své lékařské dovolené. Susan stále vidí Chucka. ER se obnovuje, což způsobuje, že Weaver hodně křičí.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama