The Event (Událost)
75/100 - 27×

The Event(Událost)

Obyčejný muž při pátrání po zmizelé přítelkyni odhalí největší spiknutí v historii USA.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | NBC | 60 minut
žánr
Drama, Mysteriózní
hrají
Željko Ivanek (Blake Sterling), Blair Underwood (Elias Martinez), Scott Patterson (Michael Buchanan), Ian Anthony Dale (Simon Lee),

S01E10: Everything Will Change

S01E10: Everything Will Change
cz sk
29.11.2010
5 944 000
42 minut

Sean zmlátí Berga, ten omdlí a Sean ho prohledá. Leila zatím přemýšlí nad tím, jak je mohl najít. Sean u Berga nejde složku a injekční stříkačky se znakem trojúhelníku. Berg mu nechce nic prozradit, tak mu do těla vpíchne jednu ze stříkaček, Berg šílí, utíká a umírá. Leila i Sean jsou zmateni.

Prezident jde za viceprezidentem do nemocnice a poprosí jeho manželku, Eriku, jestli by je nemohla nechat o samotě. Prezident chce znát jméno člověka, které mu chtěl prozradit ještě před výbuchem. Tvrdí, že si nic nepamatuje, ale prezident mu to nevěří.

Thomas, Isabel, Simon a Sophia se radí, jak pokračovat dál a společně se domluví. Poté co za nimi Simon zavře dveře, Sophie se mu svěří, že mu nic z toho, co řekl, nespolkne. Ale ani Thomas není pozadu a ví moc dobře, že Sophia mu nevěří.

Leila a Sean pokročí v pátrání po Samanthě.

V malé zemi jménem Amaláh (země z dosahu amerických stíhaček,) se chystá Thomas odpálit raketu. V Bílém domě si myslí, že je namířená na Spojené státy, ale není tomu tak. Satelit míří do vesmíru, kde odvysílá tajnou zprávu.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama