Extant
76/100 - 90×

Extant

Kosmonautka Molly Woods (Halle Berry) se po roce ve vesmíru vrátí zpátky na Zem. Její rodina – manžel s malým synem – ji přivítá radostně. Netuší ale, že jim máma z kosmu nevědomky přivezla něco, co může ovlivnit dění na celé planetě.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | CBS | 42 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Sci-fi
hrají
Halle Berry (Molly Woods), Pierce Gagnon (Ethan Woods), Grace Gummer (Julie Gelineau), Jeffrey Dean Morgan (JD Richter), David Morrissey (Tobias Shepherd), Goran Višnjić (John Woods), Camryn Manheim (Sam Barton), Michael O'Neill (Alan Sparks), Tyler Hilton (Charlie), Hiroyuki Sanada (Hideki Yasumoto), Annie Wersching (Femi Dodd),

Titulky k jedenácté epizodě byly dokončeny

Titulky k jedenácté epizodě byly dokončeny

V této epizodě se můžete těšit jednu velkou honičku, na prozrazení některých tajemství mocného Hideky Yasumota a na další porci důkazů o síle potomka. Pro vás, kterým není lhostejný Ethanův osud, je zde pokračování jeho dějové linie. A na konci dojde k propojení některých starších událostí, o kterých jsme se dozvěděli v dřívějších dílech, s činy Molly a Sparkse, které můžeme sledovat poslední dvě epizody. Titulky pro vás přeložili Janel a Kubzilla. Pěknou zábavu!

1 0
7.9.2014

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S02E13: The Greater Good

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládají @luciasce, @Janel, @Kubzilla a @Marketka. Děkujeme!

Reklama

Filtr seriálů
Reklama