Extant
76/100 - 92×

Extant

Kosmonautka Molly Woods (Halle Berry) se po roce ve vesmíru vrátí zpátky na Zem. Její rodina – manžel s malým synem – ji přivítá radostně. Netuší ale, že jim máma z kosmu nevědomky přivezla něco, co může ovlivnit dění na celé planetě.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | CBS | 42 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Sci-fi
hrají
Halle Berry (Molly Woods), Pierce Gagnon (Ethan Woods), Grace Gummer (Julie Gelineau), Jeffrey Dean Morgan (JD Richter), David Morrissey (Tobias Shepherd), Goran Višnjić (John Woods), Camryn Manheim (Sam Barton), Michael O'Neill (Alan Sparks), Tyler Hilton (Charlie), Hiroyuki Sanada (Hideki Yasumoto), Annie Wersching (Femi Dodd),

Novinky

 • Guvernér míří do Extantu

  Druhá série seriálu se bude odvíjet trochu jiným směrem. Proto se v seriálu objeví spoustu nových postav. Nedávno se objevila informace, že v seriálu uvidíme mimo jiné Davida Morrissey, který si zahrál Guvernéra v The Walking Dead. Více informací v článku.

  8 0
  10.2.2015 | 18:28aisymDiskuze (0)
 • Titulky k finále dokončeny!

  První série seriálu Extant se s vámi loučí poslední třináctou epizodou. Ve finále se konečně všechny zamotané konce rozpletou. Jak dopadne Molly snažící se odklonit Serafim z oběžné dráhy? Podaří se jí zachránit Seana Glasse? A co Ethan, jak se vypořádá s Odinovým překvapením? Snad získáte odpovědi na své otázky. Titulky pro vás přeložili Janel a Kubzilla, užijte si finále Extantu.

  2 0
  20.9.2014 | 0:49JanelDiskuze (3)
 • Titulky k předposlední epizodě série jsou dokončeny!

  Přinášíme vám titulky k předposlední epizodě. Pokud vás až doteď z událostí v seriálu nemrazilo, tahle epizoda to možná změní. Události na Zemi i na oběžné dráze neslibují nic dobrého a nic není takové, jaké se zdá, což se více či méně dokáže prakticky každé z postav, ať už půjde o Julii, Johna, Molly, Sparkse nebo Seana Glasse na stanici Serafim. Titulky pro vás překládali Janel a Kubzilla, děkujeme. Hezkou zábavu!

  2 0
  13.9.2014 | 16:27MarketkaDiskuze (0)
 • Titulky k jedenácté epizodě byly dokončeny

  V této epizodě se můžete těšit jednu velkou honičku, na prozrazení některých tajemství mocného Hideky Yasumota a na další porci důkazů o síle potomka. Pro vás, kterým není lhostejný Ethanův osud, je zde pokračování jeho dějové linie. A na konci dojde k propojení některých starších událostí, o kterých jsme se dozvěděli v dřívějších dílech, s činy Molly a Sparkse, které můžeme sledovat poslední dvě epizody. Titulky pro vás přeložili Janel a Kubzilla. Pěknou zábavu!

  1 0
  7.9.2014 | 21:40MarketkaDiskuze (0)
 • Titulky k dalšímu dvojdílu, 9 a 10, byly dokončeny!

  V následujícím dvojdílu uvidíte, jak si povede potomek na svobodě. Podaří se mu utéci? Koho při útěku využije? Jaké jsou jeho opravdové úmysly vůči Molly, je to skutečně tak, že si jen přeje být se svou matkou? A jak se Ethan vypořádá s nebezpečím, které mu hrozí? Užijte si dvojdíl!

  1 0
  31.8.2014 | 21:33MarketkaDiskuze (0)
 • Titulky k dvojdílu 7 a 8 jsou dokončeny!

  Tentokrát si pro nás stanice CBS připravila dvojnásobnou porci seriálu Extant. Těšit se můžete na nové Ethanovy schopnosti, které nepřestanou jeho duchovního otce Johna udivovat. Dozvíme se také o hrozbě, která nad Ethanem visí. Molly bude pokračovat ve své honbě za pravdou o svém mimozemském dítěti, za pomoci dvou nečekaných spojenců.

  A pro ty, které zajímá, jak bude příběh pokračovat, jsem přiložila fotografie k nadcházející epizodě.

  2 0
  23.8.2014 | 23:50MarketkaDiskuze (2)
 • Titulky k třetímu dílu jsou hotovy!

  Děkujeme všem za trpělivost a máme pro vás titulky k dalšímu dílu seriálu Extant. V agentuře začíná dost přituhovat, výmluvy začínají být absurdnější, doktorka Bartonová je na holičkách a Molly se dostává do pěkné pasti – a to nejen kvůli agentuře, ale i kvůli svým vidinám, které jsou čím dál tím horší a přesvědčivější. Do toho se Ethan snaží zapadnout ve škole. A jako třešnička na dortu – podobné symboly, které se Molly objevují na kůži v souvislosti s jejím bolestivým těhotenstvím, se objeví ještě někde jinde. Krásně se bavte!

  1 0
  26.7.2014 | 23:04MarketkaDiskuze (0)
 • Titulky k dnešnímu dílu 1x02 Extinct jsou hotové!

  V dnešním díle se Molly podaří zjistit více o vesmírné misi, na které byl její kolega Harmon Kryger, díky čemuž odhalí i něco o své misi. Téma epizody, „Vyhynutí“, se původně objeví v přednášce o předchůdcích člověka v Přírodovědném muzeu, ale nakonec, díky Ethanovým kresbám, to bude nepříjemnou možností nejen pro předchůdce Homo Sapiens. Titulky pro vás přeložila Janel a korekcí se ujala moje maličkost, přejeme tedy dobrou zábavu!

  2 0
  17.7.2014 | 21:42MarketkaDiskuze (0)
 • Titulky k pilotní epizodě jsou hotové!

  Máme pro vás titulky k prvnímu dílu nového seriálu Extant, který se odehrává v třicet let vzdálené budoucnosti a hlavní roli astronautky v něm hraje Halle Berry. První díl přinesl mnoho otázek a na jejich zodpovězení má seriál dalších 12 epizod. Které záhady nejvíc zaujaly vás?

  Pokud se vám seriál zalíbil, máme ještě jednu dobrou zprávu: pilotní díl shlédlo podle prvních výsledků 9,4 milionu diváků, což je na letní večer naprosto skvělé číslo. Můžeme tedy doufat, že rodina Woodsových s námi nějaký ten pátek vydrží.

  1 0
  10.7.2014 | 23:01MarketkaDiskuze (6)
 • Dnešní díl - 1x01 Re-entry

  Tak jsme se konečně dočkali. Dnes brzo ráno byla odvysílána první epizoda. V té nečekejme žádné vysvětlení, spíše se nám naskytne ještě více otázek. Jak Molly otěhotněla? Co to bude za dítě? Jak to pochopí její rodina? A co jejich syn Ethan?

  V prvním díle uvidíme, jak se kosmonautka Molly Woodsová po návratu z třináctiměsíční mise ve vesmíru snaží opět navázat vztah se svým manželem Johnem a svým synem Ethanem. Mollyina tajemná zkušenost z kosmu však vede k událostem, které mohou nezvratně změnit běh lidských dějin.

  tříminutovém promo videu si můžete připomenout co nás čeká.

  Díl pro vás překládají @luciasce, @Janel a @Kubzilla. Děkujeme!

  1 0
  10.7.2014 | 10:17aisymDiskuze (11)
1

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Stav překladu

Epizoda S02E13: The Greater Good

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládají @luciasce, @Janel, @Kubzilla a @Marketka. Děkujeme!

Reklama

Filtr seriálů
Reklama