Extant
76/100 - 89×

Extant

Kosmonautka Molly Woods (Halle Berry) se po roce ve vesmíru vrátí zpátky na Zem. Její rodina – manžel s malým synem – ji přivítá radostně. Netuší ale, že jim máma z kosmu nevědomky přivezla něco, co může ovlivnit dění na celé planetě.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | CBS | 42 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Sci-fi
hrají
Jeffrey Dean Morgan (JD Richter), David Morrissey (Tobias Shepherd), Annie Wersching (Femi Dodd), Michael O'Neill (Alan Sparks), Tyler Hilton (Charlie), Hiroyuki Sanada (Hideki Yasumoto), Pierce Gagnon (Ethan Woods), Camryn Manheim (Sam Barton), Goran Višnjić (John Woods), Halle Berry (Molly Woods), Grace Gummer (Julie Gelineau)


Guvernér míří do Extantu

Guvernér míří do Extantu

Druhá série seriálu se bude odvíjet trochu jiným směrem. Proto se v seriálu objeví spoustu nových postav. Nedávno se objevila informace, že v seriálu uvidíme mimo jiné Davida Morrissey, který si zahrál Guvernéra v The Walking Dead. Více informací v článku.

8 0
10.2.2015

Seriál Extant se vrátí na televizní obrazovky zase v létě. Děj příběhu se zaměří více na Molly a hledání jejího dítěte. Její manžel John a Alan už se během druhé série podle posledních informací nevrátí. Ostatní hlavní postavy, se kterými jsme se seznámily během první série budou mít svou dějovou linku i nadále. Především Ethan a Julie.

Kromě toho ale do seriálu zavítá již zmiňovaný David Morrissey. Ztvární postavu generála Tobiase Shepherda, vedoucího Globální vyšetřovací komise, který je známý a uznávaný za tvrdé jednání během války, zak terým stojí i když jsou třeba morálně trošku mimo. Také má společnou historii s Molly, lehce osobní, což mu značně komplikuje práci (i život) a musí čelit nové smrtící hrozbě pro lidstvo.


Kromě Davida Morrissey se k obsazení přidal také Jeffrey Dean Morgan (Grey's Anatomy, Supernatural). Ten si zahraje postavu jménem JD Richter, uličnického sukničkáře a policistu budoucnosti, který se živí jako lovec odměn. Je to bezstarostný, neohrožený alkoholik téměř až lehkomyslný a bezohledný, především proto, že už nemá co ztratit. Typický muž, co si myslel, že už všechno viděl, všechno zná, ale jen do té doby, co se poznal s Molly.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S02E13: The Greater Good

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládají @luciasce, @Janel, @Kubzilla a @Marketka. Děkujeme!

Reklama

Žánr

Akční · Animovaný · Detektivní · Dětský · Dobrodružný · Dokumentární · Drama · Erotický · Fantasy · Historický · Hororový · Hudební · Katastrofický · Komedie · Komiksový · Krimi · Lékařský · Mysteriózní · Nadpřirozený · Parodie · Politický · Právnický · Psychologický · Reality show · Rodinný · Romantický · Sci-fi · Soap opera · Špionážní · Sportovní · Talk show · Thriller · Válečný · Western · Životopisný

Rok vzniku

starší · 2000 · 2001 · 2002 · 2003 · 2004 · 2005 · 2006 · 2007 · 2008 · 2009 · 2010 · 2011 · 2012 · 2013 · 2014 · 2015 · 2016 · 2017 · 2018 · 2019 · 2020 · 2021 · 2022

Počáteční písmeno

123 · A · B · C · D · E · F · G · H · I · J · K · L · M · N · O · P · Q · R · S · T · U · V · W · X · Y · Z

Reklama