Extant
76/100 - 82×

Extant

Kosmonautka Molly Woods (Halle Berry) se po roce ve vesmíru vrátí zpátky na Zem. Její rodina – manžel s malým synem – ji přivítá radostně. Netuší ale, že jim máma z kosmu nevědomky přivezla něco, co může ovlivnit dění na celé planetě.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | CBS | 42 minut
hrají
Jeffrey Dean Morgan (JD Richter), David Morrissey (Tobias Shepherd), Annie Wersching (Femi Dodd), Tyler Hilton (Charlie), Hiroyuki Sanada (Hideki Yasumoto), Pierce Gagnon (Ethan Woods), Camryn Manheim (Sam Barton), Goran Visnjic (John Woods), Michael O'Neill (Alan Sparks), Halle Berry (Molly Woods), Grace Gummer (Julie Gelineau)


Dvě ukázky z nadcházející epizody 1x02 Extinct

Dvě ukázky z nadcházející epizody 1x02 Extinct

Pokud jste viděli pilotní díl nového seriálu Extant, máme pro vás dvě ukázky z dílu nadcházejícího. V první z nich se Molly v jakési veterinární laboratoři může poprvé pokochat ultrazvukem svého 14-týdenního plodu. Ve druhé staví Molly a Ethan velmi sofistikovanou elektronickou skládačku a asi nikoho nepřekvapí, že Ethanovi se to daří výrazně lépe. Na otázku, kde které je maminčino nejoblíbenější místo, Ethan odpovídá, že si myslí, že Vesmír, kdežto Molly ho utěšuje, že to je rozhodně u nich doma s ním a tatínkem.


1 0
13.7.2014

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav překladu

Epizoda S02E13: The Greater Good

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládají @luciasce, @Janel, @Kubzilla a @Marketka. Děkujeme!

Reklama