The Family
97/100 - 13×

The Family

Ztracený syn známé političky se po deseti letech, kdy ho považovali za mrtvého, vrací domů. Rodina ho sice vřele přivítá, ale někomu přeci jen něco nesedí. Opravdu je to stále ten člověk, o kterého před lety přišli?

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 42 minut
žánr
Mysteriózní, Politický, Thriller
hrají
Margot Bingham (Nina Meyer),

Epizody - Sezóna 1

Sezóna 1

 • S01E01: Pilot

  S01E01: Pilot

  Deset let po zmizení syna Adama, Claire Warren stále nemůže klidně spát. Nejenže přežila srdcervoucí ztrátu svého syna, ale tato tragédie jí poháněla v její politické kariéře. Nyní, jako starostka Red Pines, zvažuje kandidaturu na guvernéra, ale náhlý návrat jejího syna Adama zpochybní její plány. Zárověň je na svobodu propuštěn Hank Asher, který byl odsouzen z jeho vraždy.

  3.3.2016
  42 minut
 • S01E02: All You See Is Dark

  S01E02: All You See Is Dark

  Adam Warren a Hank Asher zjišťují, že jejich návrat domů nebude jednoduchý. Po setkání s Adamem se Hank potýká s temným tajemstvím, které celých deset let skrýval. Danny stále zpochybňuje Adamovu skutečnou identitu. Svůj názor sdílí s Bridey, aniž by věděl, že je novinářka. Nina, která pomohla usvědčit špatného muže, vede tým detektivů do lesa, kde chlapec narazil na znetvořeného muže. Nepřítel je však o krok napřed, když zničí jediný důkaz. Claire, která je stále v šoku z návratu syna, pověří Willu, aby přesvědčila Johna k spoulupráci na její kampani. Willa svému otci vyhrožuje, že odhalí jeho tajemství, pokud nebude spolupracovat.

  6.3.2016
  42 minut
 • S01E03: Of Puppies and Monsters

  S01E03: Of Puppies and Monsters

  K případu se připojuje agent FBI Gabe Clements, aby Nině poradil, jak má řešit případ. Nina vyslýchá neškodného zaměstance rafinérie. Adam se vrací zpátky do bunkru, aby oživil své vzpomínky, ale místo toho se zdá, že něco skrývá. Willa vyslýchá Claire, která ukončila veřejný rozhovor kvůli emocionálním důvodům. Bridey pokračuje ve sledování a Danny učiní objev. Willa a John spolu sdílí tajemství a Nina vyšetřuje policejní hovor, který policii zavedl do Hankova domu. Hank se snaží dát svůj život do normálu, ale pozornost rodiny Warrenů se opět obrací k němu. V minulosti John zaváhá, když má poskytnout alibi, což ovlivní jeho vztah s Claire.

  13.3.2016
  42 minut
 • S01E04: Feathers or Steel

  S01E04: Feathers or Steel

  Detektiv Meyerová a agent Clements pátrají po muži, který by mohl být Adamovým věznitelem. Bridey nadále špěhuje rodinů Warrenů. Když ji Willa chytí, jak se plete kolem domu, začíná mít podezření. V minulosti bude odhalena Claiřina temná stránka, když se snaží dostat z Hanka informace o Adamovi a učiní bolestivý objev ohledně Johna.

  20.3.2016
  42 minut
 • S01E05: I Win

  S01E05: I Win

  Poté, co byl Hank brutálně napaden, jmenuje člena rodiny Warrenů jako hlavního podezřelého. Bridey získá výsledky Adamova testu a je šokována odpovědí. Zjizvený muž začne Adamovi posílat pohledy z celého státu, což Nina a agent Clements berou jako šanci ho chytit. V minulosti uvidíme, jak Johna přivede zármutek k aféře s Ninou.

  27.3.2016
  42 minut
 • S01E06: Nowhere Man

  S01E06: Nowhere Man

  Nina a Clements chtějí použít Adama jako návnadu. Když Adam zpozoruje v obchodě Douga, přitíží se mu a je odvezen do nemocnice. Poté, co lekář zjistí Adamovu anamnézu, podává Claire šokující zprávu. V minulosti se vrátíme do noci, kdy byl Adama unesen, kde uvidíme Dougovo skoro setkání s Warrenovými a policií.

  3.4.2016
  42 minut
 • S01E07: All the Livelong Day

  S01E07: All the Livelong Day

  V dramatické minulosti zjistíme o Adamově návratu do Red Pines, který odhalí Willino tajemství. Dostaneme náznak toho, čím si Adam prošel, a Hank se ve vězení rozhodne k zoufalému činu. John šokuje Claire, která se potýká s bolestivým rozhodnutím, jenž rozhodne o budoucnosti její rodiny.

  10.4.2016
  42 minut
 • S01E08: Sweet Jane

  S01E08: Sweet Jane

  Claire zápasí s emocionálními následky intrik Willy. Nina zjistí, že se Adam každou noc vytrácí z domu na neznámé místo a Clements vyšetřuje spojení Jane a Douga. Když guvernérova žena vyhrožuje Claire, že odhalí její problémy s alkoholem, Willa zachraňuje situaci odhalením dalšího Warrenovic tajemství, které může změnit výsledky voleb. Hank učiní šokující objev ohledně jeho zapojení v Adamově únosu.

  17.4.2016
  42 minut
 • S01E09: Betta Male

  S01E09: Betta Male

  Nina pátrá po vodítku k Adamově minulosti a sleduje jeho terapeutická sezení. Claire nenápadně dohlíží na Bena. Rodina se připravuje na politickou debatu a Hankův host jej navede k hledání důkazu, který může odhalit, kdo skutečně unesl Adama. Meyerová má strach o svého zmizelého kolegu Clementse a Bena navštíví někdo z jeho minulosti.

  24.4.2016
  42 minut
 • S01E10: Fun Ways to Tell Boyfriend You're Pregnant

  S01E10: Fun Ways to Tell Boyfriend You're Pregnant

  Hank věří, že má klíčový důkaz, kterým Nině pomůže vyřešit Adamův případ a z něj udělá hrdinu. Willino podezírání Bena zesílí, když zjistí, co se skutečně stalo s Adamem. Jane žádá o pomoc nečekaný zdroj, když přichází do práce, ale Doug není k nalezení. Bridey zradí Willu, aby dostala její příběh na titulní stranu, a na Ninu čeká nečekaný navštěvník.

  1.5.2016
  42 minut
 • S01E11: Election Day

  S01E11: Election Day

  Willa odhalí strašné tajemství a jsou oznámeny výsledky voleb. Agent Clements se snaží přesvědčit Jane, aby ho pustila, a uchyluje se k zoufalému opatření. Ben sdílí šokující zprávu s Willou, která je odhodlaná se ho zbavit. Bridey zvažuje své možnosti a Nina chce získat z Douga doznání.

  8.5.2016
  42 minut
 • S01E12: What Took So Long

  S01E12: What Took So Long

  Claire čelí pravdě, Nině se krátí čas, Hank bojuje sám za sebe a jeden telefonní hovor všechno změní.

  15.5.2016
  42 minut

Filtr seriálů