Franklin & Bash (Franklin a Bash)
91/100 - 9×

Franklin & Bash(Franklin a Bash)

Stojaté vody seriózní právnické firmy Infeld & Daniels rozproudí příchod dvojce mladých advokátů, kteří, naštěstí pro jejich klienty, ještě pořádně nedospěli. Co na tom, že protistrana převrací očima a soudci vyhrožují tresty za pohrdání soudem? Váš soud pravděpodobně vyhrají a večer si ještě můžete užít pořádnou párty u nich doma (zvlášť pokud jste hezká žena)!

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | TNT | 42 minut
žánr
Drama, Komedie

S04E09: Spirits in the Material World

S04E09: Spirits in the Material World

Jared přesvědčí vystrašeného Petra, aby se pustil do „Haunted House Law“ s nadějí, aby zachránil nedávno odešel pár od nutnosti vyhlásit bankrot.

cz sk
15.10.2014
42 minut

Chlapci musí prokázat, že realitní gigant vědomě podváděl své klienty tím, že skrýval skutečnost, že na majetku došlo ke grizzly smrti. Ale nebude to snadné, protože tycoon si najal svého bývalého ochránce, který zná všechny své triky. Poté, co byli zmařeni na každém kroku a zakázali diskutovat o „nadpřirozeném“ u soudu, využívají technicitu a přesvědčují soudce, aby umožnil výlet do poroty, který přinese soud tváří v tvář děsivému cikánskému vítězi Cloris Leachmanovi). Karp doprovází Anitu k jejímu setkání Moot Court Reunion, kde čelí proti starému právnickému soupeři, což má za následek, že se Anita stala nejžhavější právnicí roku TheChive.com.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama