Girls
76/100 - 22×

Girls

Několik mladých dívek, které žijí v New Yorku, se snaží proplouvat se všemi radostmi a strastmi, které k tomu patří.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | HBO | 30 minut
hrají
Adam Driver (Adam Sackler),


Sledujte Girls a vyhrajte předplatné HBO GO a knihu Leny Dunham

Sledujte Girls a vyhrajte předplatné HBO GO a knihu Leny Dunham

Americký seriál Girls dobývá zejména srdce divaček ve Spojených státech. Postupně sílící základnu fanoušků má ale i v Česku. Zajímá vás, proč je seriál tak úspěšný? Nyní se můžete na celou jeho první řadu podívat zdarma a legálně. A k tomu vyhrát i hodnotné ceny od HBO.


1 1
2.9.2015

Lenu Dunham zná většina diváků jako tvůrkyni a herečku ze seriálu Girls. Tahle stále zářivější hvězda amerického showbusinessu je také úspěšnou spisovatelkou. V Česku nedávno vyšla její kniha Holka, a ne ledajaká (Not That Kind of Girl) ve vydavatelství Noxi. Takto zní její český popis:

Její styl je přímý, ostrý, vtipný a sarkastický. S humorem sobě vlastním se zpovídá z těch nejtrapnějších i nejdůležitějších okamžiků svého života. Silné scény, které nikoho nenechají chladným; zážitky, které by člověk neprozradil ani nejlepšímu příteli Lena Dunham otevřeně a sebekriticky nabízí na zlatém podnose. Vztahy, sex, drogy, rodina, problémy, úspěch, váha, vzlety a pády, takový je život Leny Dunham a ona z něho čerpá to nejlepší pro své umělecké aktivity i pro knihu Holka, a ne ledajaká. >> noxi.cz


Nyní máte šanci tuto knihu vyhrát. A společně s ní také vouchery na tři měsíce sledování veškerého obsahu na HBO GO zdarma. Pět cen (tedy 5× kniha+voucher) do soutěže věnovala stanice HBO CZSK a vy je nyní můžete vyhrát. Abyste si mohli navíc předem vyzkoušet, jak HBO GO funguje, rozhodně vám to doporučíme na první řadě seriálu Girls, kterou nyní HBO zpřístupnila všem zdarma až do 30. října 2015.

Stačí se jen zúčastnit naší soutěže. Ta trvá od 2. září 2015 do neděle 13. září 2015 včetně. Stačí jen správně odpovědět na tři otázky a odpovědi poslat na e-mail soutez@edna.cz. Do předmětu napište „Girls na HBO GO“ a do těla e-mailu nezapomeňte napsat své uživatelské jméno na Edně. E-maily, které nebudou splňovat výše uvedené požadavky, budou ze soutěže vyloučeny. Následně bude vybráno pět výherců, kteří každý obdrží po jedné knize a jednom voucheru. Soutěže se nemůžou zúčastnit členové redakce webu Edna.cz.

Soutěžní otázky jsou následující:

  1. Kolik dílů má první řada seriálu Girls?
  2. Kolik stran má kniha Holka, a ne ledajaká, která vyšla u vydavatelství No­xi?
  3. Ve kterém městě se narodila scenáristka, herečka, režisérka a spisovatelka Lena Dunham?

A vítězové jsou: @vlahy, @Mishka a @Denia96. Gratulujeme! :-)

Diskuze /1

Lucifrid

Dneska mě fakt štve, že jsem člen redakce :D Ale co, neřešim, už ji mam v košíku :) Netušila jsem, že už to vyšlo, takže každopádně díky za zprávu :)

webmaster
2.9.2015 | 20:38:08
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Stav titulků

Epizoda S04E03: Female Author

cz100%
DOKONČENO

České titulky

Překládá: NikkiNicotine

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!