The Good Wife (Dobrá manželka)
93/100 - 40×

The Good Wife(Dobrá manželka)

The Good Wife je drama o matce dvou dětí a manželce politika, která se po provalení jeho nevěr a korupčním skandálu po letech vrací k práci právničky. U nových zaměstnavatelů ji čeká nejen spousta zajímavých případů, ale i stará láska, nová přátelství a štipka starého dobrého intrikovaní, kam se jen podívá.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CBS | 43 minut
hrají
Alan Cumming (Eli Gold), Matt Czuchry (Cary Agos), Christine Baranski (Diane Lockhartová), Josh Charles (Will Gardner), Jeffrey Dean Morgan (Jason Crouse),


Co čeká Aliciu Florrickovou v novém roce?

Co čeká Aliciu Florrickovou v novém roce?

Na konci desáté epizody se Eli svěřil Alicie, že vymazal hlasovou zprávu od Willa. Právě tuto událost budeme řešit v lednových epizodách. Hlavní producent Robert King poskytl rozhovor TV LINE, ve kterém prozradil záměry scénáristů ohledně budoucnosti seriálu.


3 0
28.12.2015

Proč jste čekali tak dlouho s odhalením pravdy ohledně hlasové zprávy od Willa?

Z několika důvodů. Líbí se nám, že problémy se nevyřeší hned, stejně tak jako v životě. Vytváří to dojem, že postavy žijí své životy dál a nejsou ohraničeny sezónami. Chtěli jsme, aby diváci zapomněli na některé události z minulých sezón. O to víc jsou pak překvapeni, když se vrátí. Posledním důvodem je, že chceme, aby první a sedmá sezóna uzavřela určitý kruh.


Vždy jste chtěli, aby se Alicia dozvěděla pravdu tímto způsobem?

Věděli jsme, že Eliovo odhalení přijde později a bude vyžadovat zranitelného Elie a Aliciu, která si bude myslet, že už se posunula v životě dál. Už od začátku sedmé série jsme chtěli takto umístit tuto speciální epizodu.

Změni se nějak Alicin pohled na vztah s Willem? Pokud bude něčeho litovat, čeho?

Znovu to otevře ránu ze smrti milovaného člověka, protože ta se nikdy nezacelí. Všichni máme „posuvné dveře“ ohledně toho, co se v životě mohlo stát. Kdybychom se v životě mohli vrátit a místo jedné cesty zvolit jinou, všechno by bylo jinak. Will by mohl být naživu, Alicia by s ním mohla žít štastný a vzrušující život a všechno by bylo skvělé. Jde sice o kouzelnou fantazii, ale to neznamená, že lítost nad tím, jaké to mohlo být, není bolestná.

Uvidíme vzhledem ke vzkříšení Willova ducha nějaké nové flashbacky s Joshem Charlesem?

Ne, bohužel.

Fanoušci jsou znepokojeni, že vývoj události naznačuje Eliův konec. Mají se čeho obávat?

Ne, vůbec ne. Alan Cumming je ve všech zbývajících epizodách série. Život bývá někdy velmi složitý, ale Eli je nezničitelný.

(Eli Gold a Alicia Florricková, foto: CBS)

Jaký bude mít vliv odhalení ohledně Willa na vztah Alicie a Jasona?

Vnese to nový zlom do jejich přitažlivosti. Alicia ví, že život k ní nebyl fér, ale je zraněná ohledně lásky a vášně. To způsobuje její ostýchavost. Na rozdíl od ní Jason má rád věci nekomplikované, ale Alicin život je všechno, jen ne nekomplikovaný.

Druhá věc je, že Peter zmanipuloval volby ve snaze Alicii pomoct. Chystá se Eli odhalit i toto tajemství a tím úplně vyčistit vzduch?

Abych citoval Mocného McGintyho, Eli měl „jednu šílenou minutu upřímnosti.“ Byl zraněný, sžíral ho pocit viny, byl sebelítostivý a prozradil něco, co nemusel. A teď za to zaplatí. Upřímnost se bohužel v našem seriálu necení. Pro Elie bude velmi těžké být opět upřímný.

Od Willovy náhlé smrti byla nejbližším spojením s Willem Diane. Jejich vztah však šel k ledu na počátku sedmé série. Změní se to teď?

Ano. I vztah s Luccou se změní. V našem seriálu se odehrálo spoustu věci, ale Alicia vždycky hledala domov, místo, kam bude patřit.

Původní rozhovor s Robertem Kingem.

Jak se díváte na vývoj sedmé série Vy? Baví Vás ješte?

Diskuze /2

moudnik

Určitě. Je to jeden z nejinteligen­tnějších a nejnapínavějších seriálů současnosti. Jen bych si přál více Aliciiných vítězství na všech frontách. Zatím prohrává, kde se dá. I když producent a skvělý režisér Tony Scott v roce 2012 zemřel, jeho jmenovec Ridley seriál dál produkuje a je to znát.

29.12.2015 | 4:46:50
Catwoman007

Mě taky baví, ale jsme v tom asi v menšině, protože sledovanost bohužel není moc dobrá, snad to ješte v druhé půlce serie vytáhnou, chtělo by to rozjet víc s Jasonem :)

webmaster
29.12.2015 | 11:31:46
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama