Grimm
95/100 - 810×

Grimm

Potomek rodu Grimmů bojuje proti mýtickým přízrakům. Myslíte si, že příběhy o perníkové chaloupce a Rampelníkovi jsou jen pohádky? Seriál Grimm vás vyvede z omylu.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | NBC | 44 minut
žánr
Fantasy, Hororový, Krimi
hrají
David Giuntoli (Nick Burkhardt), Sasha Roiz (Sean Renard), Russell Hornsby (Hank Griffin), Silas Weir Mitchell (Monroe), Bree Turner (Rosalee Calvertová), Claire Coffee (Adalind Schadeová), Elizabeth Tulloch (Juliette Silvertonová), Jacqueline Toboni (Theresa Trubel Rubelová), Reggie Lee (Drew Wu), James Frain (Eric Renard), Danny Bruno (Bud Wurstner), Mary Elizabeth Mastrantonio (Kelly Burkhardt), Nico Evers-Swindell (Kenneth), Philip Anthony-Rodriguez (Marcus Rispoli), Louise Lombard (Elizabeth Lascellesová)

Rozhovor s Bitsie Tulloch: Jak to bude s Juliette?

Rozhovor s Bitsie Tulloch: Jak to bude s Juliette?

ČLÁNEK OBSAHUJE SPOILERY.

V poslední epizodě (Quill) Juliette stále ještě trpěla ztrátou paměti a snažila se zjistit, co je zač ten člověk, který spí na jejím gauči. Ačkoli všichni víme, že je to dobrý chlap, její setkání s bobřím mužem Budem ji ještě více zamotá hlavu potom, co se Bud na Nicka odkazoval jako na Grimma.

Jak to s Juliette bude dál? Vezme si příklad z Hanka a bude se snažit porozumět? Nejen o tom poskytla Bitsie Tulloch rozhovor magazínu ew.com.

3 0
10.9.2012

EW: Je toho tolik, na co se chci zeptat, ale nejprve musím říct, že se mi opravdu líbí postava Buda – bobřího muže.

BT: Souhlasím, hraje ho Danny Bruno z Portlandu. Dostává se mu ode mě tolik lásky. Téměř pokaždé, když dělám rozhovor, tak se o něm zmiňuji, protože se mi líbí jeho příběh. Původně měl hrát jen malou roli v jedné epizodě, ale byl tak milý a zábavný, že se zalíbil fanouškům, kteří v seriálu chtěli také nějaké dobré Weseny. Ne všichni Weseni jsou zlí. Bobři jsou mírní a jako Weseni musí snášet hodně šikany.

EW: V poslední epizodě měl Bud důležitou scénu, kdy použil slovo Grimm před Juliette. Co ta s tím teď bude dělat?

BT: Juliette má vždy svou vlastní detektivní záhadu, kterou musí vyřešit. V první sezóně to bylo: “Co se děje s mým přítelem?“, ve druhé sezóně zase: “Kdo je ten člověk? Co je to Grimm?“ Je jí jasné, že je to něco, co musí vyřešit.

EW: Vlastní příběhy jsou zábavné, ale doufáte, že se Juliette nějak zapojí do hlavní příběhové linie této sezóny? Podobně jako Hank?

BT: Myslím, že ano. Julliete byla v minulé sezóně (121 Big Feet) u jednoho případu, který Nick vyšetřoval. Fanoušci nám chvíli říkali Scooby Gang a bylo opravdu zábavné být více zapojená. Myslím si, že je nějaký důvod pro to, že Julliete je veterinářka, mohla by třeba pomáhat některým tvorům.

EW: Co nám můžete říct o tom, jak dlouho bude Julliete řešit, kdo je to Nick?

BT: Myslím, že to nějakou dobu trvat bude. Existuje mnoho možností, jak s tím naložit. Možná se jeden den probudí a na vše si vzpomene, nebo se budou snažit vybudovat jejich vztah znova od začátku, nebo možná uvidí nějaké záblesky ze své paměti. Myslím, že to může být ještě zajímavé.

EW: Čím teď bude Julliete procházet v příštích několika dílech?

BT: Julliete se bude snažit dát si dohromady, co se děje. Oba (Julliete a Nick) budou procházet velkou frustrací. Část z nich si bude myslet, že je to příliš těžké a možná by se měli rozejít, ale pak se něco stane a tahle událost bude důvodem, proč spolu zůstat. Mezi nimi je spousta lásky. Ať už si Juliette pamatuje nebo nepamatuje nějakou konkrétní informaci o Nickovi, je tu něco, co na něm miluje.

EW: A nakonec, kdy se dovíme více o polibku, kterým kapitán Renard Julliete probudil?

BT: Nevím, jestli o tom smím něco říci, ale pokračování to mít bude. Julliete byla otrávena, on musel sám sebe otrávit, aby ji přivedl zpět k životu. Takže ať chtějí nebo ne, jsou neoddělitelně propojeni.

Celý rozhovor v anglickém jazyce najdete zde.

Zdroj: NBC

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Zahrajte si na Grimma

Zahrajte si na Grimma

Zahrajte si na Grimma

Zalíbil se vám Grimm, tak si na něj zahrajte v několika hrách, které jsou volně dostupné.

Momentka

Momentka

Reklama

Grimm získává finálovou řadu

Grimm se vrátí s šestou řadou

Grimm se vrátí s šestou řadou

Na stanici NBC padlo rozhodnutí ohledně budoucnosti Grimma, ten se na podzim vrátí už pošesté.

Nejoblíbenější postavy

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama