Grimm Rozhovor s Bitsie Tulloch: Jak to bude s Juliette?

Rozhovor s Bitsie Tulloch: Jak to bude s Juliette?

Rozhovor s Bitsie Tulloch: Jak to bude s Juliette?

ČLÁNEK OBSAHUJE SPOILERY.

V poslední epizodě (Quill) Juliette stále ještě trpěla ztrátou paměti a snažila se zjistit, co je zač ten člověk, který spí na jejím gauči. Ačkoli všichni víme, že je to dobrý chlap, její setkání s bobřím mužem Budem ji ještě více zamotá hlavu potom, co se Bud na Nicka odkazoval jako na Grimma.

Jak to s Juliette bude dál? Vezme si příklad z Hanka a bude se snažit porozumět? Nejen o tom poskytla Bitsie Tulloch rozhovor magazínu ew.com.

3 0
10.9.2012

EW: Je toho tolik, na co se chci zeptat, ale nejprve musím říct, že se mi opravdu líbí postava Buda – bobřího muže.

BT: Souhlasím, hraje ho Danny Bruno z Portlandu. Dostává se mu ode mě tolik lásky. Téměř pokaždé, když dělám rozhovor, tak se o něm zmiňuji, protože se mi líbí jeho příběh. Původně měl hrát jen malou roli v jedné epizodě, ale byl tak milý a zábavný, že se zalíbil fanouškům, kteří v seriálu chtěli také nějaké dobré Weseny. Ne všichni Weseni jsou zlí. Bobři jsou mírní a jako Weseni musí snášet hodně šikany.


EW: V poslední epizodě měl Bud důležitou scénu, kdy použil slovo Grimm před Juliette. Co ta s tím teď bude dělat?

BT: Juliette má vždy svou vlastní detektivní záhadu, kterou musí vyřešit. V první sezóně to bylo: “Co se děje s mým přítelem?“, ve druhé sezóně zase: “Kdo je ten člověk? Co je to Grimm?“ Je jí jasné, že je to něco, co musí vyřešit.

EW: Vlastní příběhy jsou zábavné, ale doufáte, že se Juliette nějak zapojí do hlavní příběhové linie této sezóny? Podobně jako Hank?

BT: Myslím, že ano. Julliete byla v minulé sezóně (121 Big Feet) u jednoho případu, který Nick vyšetřoval. Fanoušci nám chvíli říkali Scooby Gang a bylo opravdu zábavné být více zapojená. Myslím si, že je nějaký důvod pro to, že Julliete je veterinářka, mohla by třeba pomáhat některým tvorům.

EW: Co nám můžete říct o tom, jak dlouho bude Julliete řešit, kdo je to Nick?

BT: Myslím, že to nějakou dobu trvat bude. Existuje mnoho možností, jak s tím naložit. Možná se jeden den probudí a na vše si vzpomene, nebo se budou snažit vybudovat jejich vztah znova od začátku, nebo možná uvidí nějaké záblesky ze své paměti. Myslím, že to může být ještě zajímavé.

EW: Čím teď bude Julliete procházet v příštích několika dílech?

BT: Julliete se bude snažit dát si dohromady, co se děje. Oba (Julliete a Nick) budou procházet velkou frustrací. Část z nich si bude myslet, že je to příliš těžké a možná by se měli rozejít, ale pak se něco stane a tahle událost bude důvodem, proč spolu zůstat. Mezi nimi je spousta lásky. Ať už si Juliette pamatuje nebo nepamatuje nějakou konkrétní informaci o Nickovi, je tu něco, co na něm miluje.

EW: A nakonec, kdy se dovíme více o polibku, kterým kapitán Renard Julliete probudil?

BT: Nevím, jestli o tom smím něco říci, ale pokračování to mít bude. Julliete byla otrávena, on musel sám sebe otrávit, aby ji přivedl zpět k životu. Takže ať chtějí nebo ne, jsou neoddělitelně propojeni.

Celý rozhovor v anglickém jazyce najdete zde.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Zahrajte si na Grimma

Zahrajte si na Grimma

Zahrajte si na Grimma

Zalíbil se vám Grimm, tak si na něj zahrajte v několika hrách, které jsou volně dostupné.

Momentka

Momentka

Reklama

Grimm získává finálovou řadu

Grimm se vrátí s šestou řadou

Grimm se vrátí s šestou řadou

Na stanici NBC padlo rozhodnutí ohledně budoucnosti Grimma, ten se na podzim vrátí už pošesté.

Reklama

Nejoblíbenější postavy