Grimm
95/100 - 811×

Sledovat

Grimm

Potomek rodu Grimmů bojuje proti mýtickým přízrakům. Myslíte si, že příběhy o perníkové chaloupce a Rampelníkovi jsou jen pohádky? Seriál Grimm vás vyvede z omylu.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | NBC | 44 minut
žánr
Fantasy, Hororový, Krimi
hrají
David Giuntoli (Nick Burkhardt), Sasha Roiz (Sean Renard), Russell Hornsby (Hank Griffin), Silas Weir Mitchell (Monroe), Bree Turner (Rosalee Calvertová), Claire Coffee (Adalind Schadeová), Elizabeth Tulloch (Juliette Silvertonová), Jacqueline Toboni (Theresa Trubel Rubelová), Reggie Lee (Drew Wu), James Frain (Eric Renard), Danny Bruno (Bud Wurstner), Mary Elizabeth Mastrantonio (Kelly Burkhardt), Nico Evers-Swindell (Kenneth), Philip Anthony-Rodriguez (Marcus Rispoli), Louise Lombard (Elizabeth Lascellesová)

Zahrajte si na Grimma

Zahrajte si na Grimma

Zalíbil se vám Grimm, tak si na něj zahrajte v několika hrách, které jsou volně dostupné.

16 1
28.11.2016

Fanoušci seriálu mají o zábavu postaráno. Zahrát si mohou dvě hry na motivy Grimma. Máme tu jednu PC hru Grimm: Dark Legacy a pak hru pro vaše tablety / mobilní telefony Grimm: Cards of Fate.

Grimm: Dark Legacy

Grimm: Dark Legacy je klasickou MMORPG hrou, kde si vyberete postavu a následně s ní chodíte po mapě a plníte různé úkoly, sbíráte předměty a potkáváte nejrůznější Weseny. Samotný příběh vás zavede do deseti států, takže u hry můžete prosedět několik dlouhých zimních večerů. Hra obsahuje i multiplayer, takže můžete lovit Weseny i s kamarády. Nevýhodou je, že hra není v českém jazyce a je určena pouze pro PC. Cena nepatří k nejvyšším, na Steamu si můžete hru zakoupit za 14,99 euro, což je asi 405 korun.

Thumbnail Play icon

Grimm: Cards of Fate

Grimm vás může zabavit i na vašich přenosných zařízení. Poměrně dlouhou dobu strávíte u hry Grimm: Cards of Fate. Jedná se o karetní hru, která nabízí ke každé odvysílané epizodě tři mise, takže by celkově mělo být dostupných 330 úkolů. A i když se nejedná se o žádnou akční hru, tak je poměrně chytlavá a obsahuje hodně informací ze světa Grimm. Hra jako taková je zdarma, ale jak už to u mobilních aplikací bývá zvykem, můžete si ve hře koupit plno předmětů, které vám hru usnadní. Hra Grimm: Cards of Fate je dostupná pro zařízení s Androidem a iOS systémem.

Thumbnail Play icon

Vyzkoušeli jste nějakou z her? Která vás bavila víc?

Zdroj: NBC

Diskuze /3

dCina90

Na to jak dlouho se ten seriál vysílá kolik má fanoušků a na dnešní styly her si s tím mohly dát větší práci ale co třeba nás za pár let potěší FPS Stylem a možná i první virtuální realitou :D

1.12.2016 | 19:42:49
Jimmy55

grimm pro PC sem zkoušel a je to fajn hra… ale na hodně špatném enginu takže sem to po prvním levelu odinstaloval a ta karetní je fajn :)

10.12.2016 | 15:59:44
Diwiak

jednu vec nechapem – preco VZDY hry podla dobreho serialu/filmu skoncia ako odpad..???.. grimm nie je vynimka, skoda. ale par fanusikov si to zahra, len kvoli tomu ze je to grimm..

3.1.2017 | 20:29:58
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Zahrajte si na Grimma

Zahrajte si na Grimma

Zahrajte si na Grimma

Zalíbil se vám Grimm, tak si na něj zahrajte v několika hrách, které jsou volně dostupné.

Momentka

Momentka

Reklama

Grimm získává finálovou řadu

Grimm se vrátí s šestou řadou

Grimm se vrátí s šestou řadou

Na stanici NBC padlo rozhodnutí ohledně budoucnosti Grimma, ten se na podzim vrátí už pošesté.

Nejoblíbenější postavy

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama