Grimm Zahrajte si na Grimma

Zahrajte si na Grimma

Zahrajte si na Grimma

Zalíbil se vám Grimm, tak si na něj zahrajte v několika hrách, které jsou volně dostupné.

16 1
28.11.2016

Fanoušci seriálu mají o zábavu postaráno. Zahrát si mohou dvě hry na motivy Grimma. Máme tu jednu PC hru Grimm: Dark Legacy a pak hru pro vaše tablety / mobilní telefony Grimm: Cards of Fate.

Grimm: Dark Legacy

Grimm: Dark Legacy je klasickou MMORPG hrou, kde si vyberete postavu a následně s ní chodíte po mapě a plníte různé úkoly, sbíráte předměty a potkáváte nejrůznější Weseny. Samotný příběh vás zavede do deseti států, takže u hry můžete prosedět několik dlouhých zimních večerů. Hra obsahuje i multiplayer, takže můžete lovit Weseny i s kamarády. Nevýhodou je, že hra není v českém jazyce a je určena pouze pro PC. Cena nepatří k nejvyšším, na Steamu si můžete hru zakoupit za 14,99 euro, což je asi 405 korun.


Thumbnail Play icon

Grimm: Cards of Fate

Grimm vás může zabavit i na vašich přenosných zařízení. Poměrně dlouhou dobu strávíte u hry Grimm: Cards of Fate. Jedná se o karetní hru, která nabízí ke každé odvysílané epizodě tři mise, takže by celkově mělo být dostupných 330 úkolů. A i když se nejedná se o žádnou akční hru, tak je poměrně chytlavá a obsahuje hodně informací ze světa Grimm. Hra jako taková je zdarma, ale jak už to u mobilních aplikací bývá zvykem, můžete si ve hře koupit plno předmětů, které vám hru usnadní. Hra Grimm: Cards of Fate je dostupná pro zařízení s Androidem a iOS systémem.

Thumbnail Play icon

Vyzkoušeli jste nějakou z her? Která vás bavila víc?

Diskuze /3

dCina90

Na to jak dlouho se ten seriál vysílá kolik má fanoušků a na dnešní styly her si s tím mohly dát větší práci ale co třeba nás za pár let potěší FPS Stylem a možná i první virtuální realitou :D

1.12.2016 | 19:42:49
Jimmy55

grimm pro PC sem zkoušel a je to fajn hra… ale na hodně špatném enginu takže sem to po prvním levelu odinstaloval a ta karetní je fajn :)

10.12.2016 | 15:59:44
Diwiak

jednu vec nechapem – preco VZDY hry podla dobreho serialu/filmu skoncia ako odpad..???.. grimm nie je vynimka, skoda. ale par fanusikov si to zahra, len kvoli tomu ze je to grimm..

3.1.2017 | 20:29:58
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Zahrajte si na Grimma

Zahrajte si na Grimma

Zahrajte si na Grimma

Zalíbil se vám Grimm, tak si na něj zahrajte v několika hrách, které jsou volně dostupné.

Momentka

Momentka

Reklama

Grimm získává finálovou řadu

Grimm se vrátí s šestou řadou

Grimm se vrátí s šestou řadou

Na stanici NBC padlo rozhodnutí ohledně budoucnosti Grimma, ten se na podzim vrátí už pošesté.

Reklama

Nejoblíbenější postavy