Grimm
95/100 - 805×

Grimm

Potomek rodu Grimmů bojuje proti mýtickým přízrakům. Myslíte si, že příběhy o perníkové chaloupce a Rampelníkovi jsou jen pohádky? Seriál Grimm vás vyvede z omylu.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Fantasy, Hororový, Krimi
hrají
David Giuntoli (Nick Burkhardt), Sasha Roiz (Sean Renard), Russell Hornsby (Hank Griffin), Silas Weir Mitchell (Monroe), Bree Turner (Rosalee Calvertová), Claire Coffee (Adalind Schadeová), Elizabeth Tulloch (Juliette Silvertonová), Jacqueline Toboni (Theresa Trubel Rubelová), Reggie Lee (Drew Wu), James Frain (Eric Renard), Danny Bruno (Bud Wurstner), Mary Elizabeth Mastrantonio (Kelly Burkhardt), Nico Evers-Swindell (Kenneth), Philip Anthony-Rodriguez (Marcus Rispoli), Louise Lombard (Elizabeth Lascellesová)

Grimm

Myslíte si, že příběhy o perníkové chaloupce a Rampelníkovi jsou jen pohádky? Seriál Grimm vás vyvede z omylu. Pohádkové bytosti nejsou smyšlené, ale doopravdy existují. Ve skutečnosti se nazývají Weseni a jsou téměř v každé osobě.

Existuje však rod Grimmů, který již po staletí tyhle stvoření pronásleduje a zabijí, protože většina z nich je pro lidi nebezpečná a živí se jimi či jejich částmi.


Detektiv Nick Burckhardt o sobě zjistí, že je potomkem rodu Grimmů a to když začíná vidět, jak se lidé mění v podivná stvoření. Později zjistí, že Wesenů existuje nesčetně mnoho a že jsou i Královské rody. Jak čas plyne Nick zjišťuje neustále nové informace o wesenském světě.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
PStark

Super seriál.

31.3.2023 | 23:29:57
JaneyT

Moc povedený seriál. Hodně dobré ohlasy jsem na tento seriál slyšela, ale na tu poslední šestou moc dobré ne. Za mě, to byla skvělá řada jako všechny ostatní. Jak to u seriálů bývá, nějaké díly byly slabší nějaké ne, ale to mi nevadí. Nějaké postavy jsem si oblíbila hned od začátku, nějaké až po delší době a u některých jsem to měla jak na kolotoči. Chvíli jsem je měla ráda, pak zase ne. Jsem za ten konec ráda. Jen jedna věc mě mrzí, že neřekli pohlaví ani jména trojčat Rosalee a Monroa a ani neukázali, jak vypadají. Což je jediné mínus, pro mě. :) Ale seriál jsem si zamilovala a dávám plným počet procent. :)

28.2.2021 | 14:00:19
ori

Parádny seriál so skvelými postavami a zápletkami a humorom. Často som na to videl reklamu v telke a vravel si že to musí byť pekná kravina, ale keď som potom počas choroby videl zopár častí, okamžite som si to zamiloval. Som spokojný aj s koncom, to najťažšie na nejakom seriáli či knihe je určite končenie a málokedy sa podarí, ale tu sa koniec rozhodne podaril. Tiež sa mi páčilo že tam občas bol odkaz na Česko a Slovensko.

webmaster
10.1.2021 | 22:43:57
S.T.A.L.K.E.R.

Jediné co mě na tomto seriálu mrzí je to, že už skončil. Od začátku do konce byl plný napětí a přinášel stále nové weseny a jiné nadpřirozené bytosti. Jenom ta fáze s Černým drápem se mi zdála příliš uspěchaná. Jakoby tvůrci nevěděli kudy kam a horko těžko se to snažili ukončit. Jak jinak si vysvětlit, že tak snadno a rychle zničili každou buňku organizace, která je po celém světě a bez problémů zničila i wesenskou radu. I tak ale tenhle seriál miluji a mrzí mě, že nemá ještě další řady. Můžou natočit spin-off nebo tak něco, ale to už nebude ono. Grimm je pro mě jen jeden. ;-)

18.4.2019 | 13:01:29
Kikinous

Hodně zajímavý nápad. Moc se mi líbila dějová linka. Pár slabších dílů bylo, ale celkově to byla prostě bomba! Ukončení taky skvělé! Bude mi chybět, ale jsem ráda, že jako hodně jiných neskončil „bez konce“ :)

4.10.2018 | 18:11:14
Onlajn

Začátek mě navnadil, takže jsem seriál musel dokoukat do konce. Vždy jsem se bavil a těšil na další díly. Opravdu zajímavý nápad.

20.6.2018 | 14:20:38
Anmatra

Opravdu velice zajímavý seriál, konec byl překvapující. Děkuji za něj.

2.3.2018 | 14:37:04
Sc3r0

Uzasny serial a hodne emotivni konec ;-)

7.11.2017 | 23:53:27
Nameless118

Nejoblíbenější seriál a bude mi neskutečně chybět!1000%

4.10.2017 | 15:23:48
Billy the Kid

ten nej :)

27.7.2017 | 17:19:00

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Zahrajte si na Grimma

Zahrajte si na Grimma

Zahrajte si na Grimma

Zalíbil se vám Grimm, tak si na něj zahrajte v několika hrách, které jsou volně dostupné.

Reklama

Momentka

Momentka

Grimm získává finálovou řadu

Grimm se vrátí s šestou řadou

Grimm se vrátí s šestou řadou

Na stanici NBC padlo rozhodnutí ohledně budoucnosti Grimma, ten se na podzim vrátí už pošesté.

Nejoblíbenější postavy

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama