Grimm Popis

Grimm

Grimm

Potomek rodu Grimmů bojuje proti mýtickým přízrakům. Myslíte si, že příběhy o perníkové chaloupce a Rampelníkovi jsou jen pohádky? Seriál Grimm vás vyvede z omylu.

Myslíte si, že příběhy o perníkové chaloupce a Rampelníkovi jsou jen pohádky? Seriál Grimm vás vyvede z omylu. Pohádkové bytosti nejsou smyšlené, ale doopravdy existují. Ve skutečnosti se nazývají Weseni a jsou téměř v každé osobě.

Existuje však rod Grimmů, který již po staletí tyhle stvoření pronásleduje a zabijí, protože většina z nich je pro lidi nebezpečná a živí se jimi či jejich částmi.


Detektiv Nick Burckhardt o sobě zjistí, že je potomkem rodu Grimmů a to když začíná vidět, jak se lidé mění v podivná stvoření. Později zjistí, že Wesenů existuje nesčetně mnoho a že jsou i Královské rody. Jak čas plyne Nick zjišťuje neustále nové informace o wesenském světě.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

Moc povedený seriál. Hodně dobré ohlasy jsem na tento seriál slyšela, ale na tu poslední šestou moc dobré ne. Za mě, to byla skvělá řada jako všechny ostatní. Jak to u seriálů bývá, nějaké díly byly slabší nějaké ne, ale to mi nevadí. Nějaké postavy jsem si oblíbila hned od začátku, nějaké až po delší době a u některých jsem to měla jak na kolotoči. Chvíli jsem je měla ráda, pak zase ne. Jsem za ten konec ráda. Jen jedna věc mě mrzí, že neřekli pohlaví ani jména trojčat Rosalee a Monroa a ani neukázali, jak vypadají. Což je jediné mínus, pro mě. :) Ale seriál jsem si zamilovala a dávám plným počet procent. :)

28.2.2021 | 14:00:19
ori

Parádny seriál so skvelými postavami a zápletkami a humorom. Často som na to videl reklamu v telke a vravel si že to musí byť pekná kravina, ale keď som potom počas choroby videl zopár častí, okamžite som si to zamiloval. Som spokojný aj s koncom, to najťažšie na nejakom seriáli či knihe je určite končenie a málokedy sa podarí, ale tu sa koniec rozhodne podaril. Tiež sa mi páčilo že tam občas bol odkaz na Česko a Slovensko.

redaktor
10.1.2021 | 22:43:57
S.T.A.L.K.E.R.

Jediné co mě na tomto seriálu mrzí je to, že už skončil. Od začátku do konce byl plný napětí a přinášel stále nové weseny a jiné nadpřirozené bytosti. Jenom ta fáze s Černým drápem se mi zdála příliš uspěchaná. Jakoby tvůrci nevěděli kudy kam a horko těžko se to snažili ukončit. Jak jinak si vysvětlit, že tak snadno a rychle zničili každou buňku organizace, která je po celém světě a bez problémů zničila i wesenskou radu. I tak ale tenhle seriál miluji a mrzí mě, že nemá ještě další řady. Můžou natočit spin-off nebo tak něco, ale to už nebude ono. Grimm je pro mě jen jeden. ;-)

18.4.2019 | 13:01:29
Kikinous

Hodně zajímavý nápad. Moc se mi líbila dějová linka. Pár slabších dílů bylo, ale celkově to byla prostě bomba! Ukončení taky skvělé! Bude mi chybět, ale jsem ráda, že jako hodně jiných neskončil „bez konce“ :)

4.10.2018 | 18:11:14
Onlajn

Začátek mě navnadil, takže jsem seriál musel dokoukat do konce. Vždy jsem se bavil a těšil na další díly. Opravdu zajímavý nápad.

20.6.2018 | 14:20:38
Anmatra

Opravdu velice zajímavý seriál, konec byl překvapující. Děkuji za něj.

2.3.2018 | 14:37:04
Sc3r0

Uzasny serial a hodne emotivni konec ;-)

7.11.2017 | 23:53:27
Nameless118

Nejoblíbenější seriál a bude mi neskutečně chybět!1000%

4.10.2017 | 15:23:48
Billy the Kid

ten nej :)

27.7.2017 | 17:19:00
Hades666

moc dobrej

8.6.2017 | 6:48:29

Zahrajte si na Grimma

Zahrajte si na Grimma

Zahrajte si na Grimma

Zalíbil se vám Grimm, tak si na něj zahrajte v několika hrách, které jsou volně dostupné.

Momentka

Momentka

Reklama

Grimm získává finálovou řadu

Grimm se vrátí s šestou řadou

Grimm se vrátí s šestou řadou

Na stanici NBC padlo rozhodnutí ohledně budoucnosti Grimma, ten se na podzim vrátí už pošesté.

Reklama

Nejoblíbenější postavy