Grimm
95/100 - 810×

Grimm

Potomek rodu Grimmů bojuje proti mýtickým přízrakům. Myslíte si, že příběhy o perníkové chaloupce a Rampelníkovi jsou jen pohádky? Seriál Grimm vás vyvede z omylu.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | NBC | 44 minut
žánr
Fantasy, Hororový, Krimi
hrají
David Giuntoli (Nick Burkhardt), Sasha Roiz (Sean Renard), Russell Hornsby (Hank Griffin), Silas Weir Mitchell (Monroe), Bree Turner (Rosalee Calvertová), Claire Coffee (Adalind Schadeová), Elizabeth Tulloch (Juliette Silvertonová), Jacqueline Toboni (Theresa Trubel Rubelová), Reggie Lee (Drew Wu), James Frain (Eric Renard), Danny Bruno (Bud Wurstner), Mary Elizabeth Mastrantonio (Kelly Burkhardt), Nico Evers-Swindell (Kenneth), Philip Anthony-Rodriguez (Marcus Rispoli), Louise Lombard (Elizabeth Lascellesová)

Adalind Schadeová

Adalind Schadeová

Hexenbiest spolupracující s Renardem

Sezóny 6
2011 - 2017

Adalind měla matku Catherine Schade, kterou zabila Kelly Burkhardt.

Adalind je ve wesenském světě označována jako Hexenbiest neboli čarodějnice. Adalind v první sezóně spolupracovala s kapitánem Renardem, společně se snažili získat klíč Grimmů od Nicka. Nick jí však zbavil jejích schopností a tak se mu Adalind pomstila tím, že použila na Juliette kouzlo, které zapříčinilo, že na Nicka zapomněla.

Poté co přišla Adalind o své schopnosti vydala se do Evropy za Erickem Renardem a začala pracovat pro něj.

Čeká dítě s Seanem Renardem.

Foto: NBC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
GanG

Od prvního dílu jsem tušil (nebo doufal, že se s Nickem dají dohromady). Záporačku zvládla na jedničku a tak i její proměnu.

18.11.2023 | 2:26:23
Jiri007

Adalind jsem měl ze všech postav nejradši libil se mi jak se jeji postava vyvijela a jsem rad že skončila s Nickem a taky to byla pěkna ženska.

redaktor
9.11.2021 | 9:33:16
JaneyT

Adalind jsem ze začátku neměla vůbec v lásce a rozhodně jsem jí nefandila. Co porodila Dianu, tak mi ji začínalo být líto, co jí tu malou sebrali. Ale na jednu stranu jsem to zase chápala. A nakonec? Jsem si ji oblíbila. :)

28.2.2021 | 13:11:00
Ruthren

Proč má skoro každý seriál jednu super píču, které chcete přes monitor vymlátit zuby … ?

27.7.2019 | 17:19:48
S.T.A.L.K.E.R.

Od začátku spíše postava, kterou chcete zabít. Jsem rád za tu dějovou linku s Nickem a přeju jí ten skvělý konec a život s rodinou, kterou na konci v ostatních našla.

18.4.2019 | 12:32:40
Lennis

Blíží se konec seriálu, a tak jsem si zrekapitulovala dějovou linku Adalind. A zjistila jsem něco zajímavého. Nikdy vlastně nebyla taková, za jakou se vydávala. Vlastně bych ji svým způsobem přirovnala k otrokyni, která si ve filmu Quo vadis nechala podřezat žíly spolu se svým majitelem. A postava Adalind svým způsobem otrokyní byla.

Od první série měla na svůj život nulový vliv, ač právnička musela poslouchat Seana, doslova na slovo. Navíc do něj byla zamilovaná, ale pro něj to byl jen poskok (otrok), který udělá vše, co jí přikáže, včetně vlezení do postele cizího muže. Poté, co selhala v zadaném úkolu a navíc přišla o schopnosti, její pomsta byla pochopitelná. Kdo by se nechtěl pomstít za ztrátu důležitého „smyslu“? A tak to šlo dál až do otěhotnění s Nickem. Neměla na svůj osud vliv.

5.4.2017 | 1:58:50
KaraSnowAllen

Srdcovka. Líbí se mi, jak se tu posouvá v žebříčku nahoru.

Jsem ráda, že to dopadlo tak, jak to dopadlo. :D

4.4.2017 | 15:34:37
lili.55

Je nejvíc super… ze začátku proradná mrcha.....a pak nakonec skončí s nikem.....kdybych si mohla vybrat s tech všech postav brala bych jí…:-)…

2.4.2017 | 18:47:48
Tarabas

milovať bosorku v rockových kláštoroch :D

26.3.2017 | 14:57:28
Wadymen

Souhlsím s lucasino :)

22.3.2017 | 12:46:17

Zahrajte si na Grimma

Zahrajte si na Grimma

Zahrajte si na Grimma

Zalíbil se vám Grimm, tak si na něj zahrajte v několika hrách, které jsou volně dostupné.

Momentka

Momentka

Reklama

Grimm získává finálovou řadu

Grimm se vrátí s šestou řadou

Grimm se vrátí s šestou řadou

Na stanici NBC padlo rozhodnutí ohledně budoucnosti Grimma, ten se na podzim vrátí už pošesté.

Nejoblíbenější postavy

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama