Grimm
95/100 - 810×

Sledovat

Grimm

Potomek rodu Grimmů bojuje proti mýtickým přízrakům. Myslíte si, že příběhy o perníkové chaloupce a Rampelníkovi jsou jen pohádky? Seriál Grimm vás vyvede z omylu.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | NBC | 44 minut
žánr
Fantasy, Hororový, Krimi
hrají
David Giuntoli (Nick Burkhardt), Sasha Roiz (Sean Renard), Russell Hornsby (Hank Griffin), Silas Weir Mitchell (Monroe), Bree Turner (Rosalee Calvertová), Claire Coffee (Adalind Schadeová), Elizabeth Tulloch (Juliette Silvertonová), Jacqueline Toboni (Theresa Trubel Rubelová), Reggie Lee (Drew Wu), James Frain (Eric Renard), Danny Bruno (Bud Wurstner), Mary Elizabeth Mastrantonio (Kelly Burkhardt), Nico Evers-Swindell (Kenneth), Philip Anthony-Rodriguez (Marcus Rispoli), Louise Lombard (Elizabeth Lascellesová)

Rozhovor s Bitsie Tulloch představitelkou Juliette! (2/2)

Rozhovor s Bitsie Tulloch představitelkou Juliette! (2/2)

Druhá část rozhovoru s představitelkou Juliette. Opět pozor, článek může obsahovat spoilery.

3 0
14.12.2012

A máme tu pokračování rozhovoru s Bitsie Tulloch:

Přejete si vy osobně, aby Juliette získala zpět vzpomínky na Nicka, nebo chcete, aby zůstala taková, jaká je teď?
Tak to je výborná otázka, myslím si, že by bylo velmi dobré, aby získala vzpomínky zpět, ráda bych viděla reakci Juliette. Bylo by to stejné jako předtím, myslela by si o něm, že je blázen, nebo to, čím si v téhle sezóně prošla, by Juliette pomohlo a byla by trochu otevřenější? Určitě by bylo dobré získat vzpomínky zpět, ale nevím, co si pro mě tvůrci připravili.Kdyby Juliette získala zpět svou paměť, je tu nějaká šance, že by pomáhala Nickovi v boji proti Wesenům?
Nemám tušení, a i kdybych měla, tak bych to asi ani nemohla říci, ale ráda bych pomáhala.

Který Wesen byl pro Vás nejděsivější?
Kanibalský Wesen byl hodně strašidelný. Nejvíce sexy mi přišel Mauvais Dentes, šavlozubý tygr ze začátku druhé sezóny.

V první sezóně to vypadalo, že povolání Juliette, která je veterinářkou, bude mít v příběhu velkou roli, nakonec ji Adalind přinesla kočku, která jí škrábla, a ona usnula. Uvidíme ještě Juliette jako veterinářku a bude to hrát nějakou roli v jejím uzdravení?
Nejsem si jistá, protože nikdy neznáme děj více jak na jeden díl dopředu. Já osobně miluji natáčení stejně jako práci se zvířaty. Zvířata mám ráda a jsem ráda, když s nimi natáčíme, celý den si s nimi hraji. Pokud jde o moji postavu, tak ta se teď zaměřuje hlavně na milostný trojúhelník, takže jsem nenatočila žádné další scény jako veterinářka.

Když je Juliette veterinářka, tak proč s Nickem nemají doma nějaké zvíře?
Část problému je v tom, že pracujeme s dobře vycvičenými zvířaty, ale každé zvíře má vlastní mysl a nikdy nevíte, co udělá. Takže pro snažší natáčení nemáme žádného mazlíčka. Vím, že fanoušci by chtěli, aby se můj pes Henry stal naším seriálovým mazlíčkem, ale on asi není dobrý pes do filmu. A druhá část problému je v tom, že naše životy jsou velmi chaotické, jsou zde obři, lidožrouti a lidé, kteří ničí náš dům, mazlíček se sem moc nehodí.První sezóna byla o vašem vztahu s Nickem, druhá je o tom, jak se vypořádáváte s následky kouzla. Co si myslíte, jaký bude další vývoj pro Juliette?
Epizody, které mě nejvíce baví, jsou ty, kde jsem více zapojená do vyšetřování. La Llorona byla pro mě opravdu zábavná epizoda, protože jsem nemusela řešit věci doma a mohla jsem se zapojit. Líbila se mi ta epizoda, kde jsem se učila střílet. Bylo by dobré, kdybych si na Nicka vzpomněla, ale nevím, jestli se to stane, myslím si, že mají šanci, protože se zamilovali na první pohled.

Baví vás jako herečku posedlost, kterou trpí Juliette?
Ano, baví. Náš vztah s Nickem byl velmi hezký, ale osobně jsem měla trochu problém se scénářem. Ona byla strašně trpělivá, ale to já nejsem. Přišlo mi, jako kdyby spolu ti dva chodili tak tři dny. Ale oni spolu chodili již tři roky a jediné, co Juliette věděla, bylo, že Nickovi umřeli rodiče a vychovala ho teta, která zemřela. V minulé sezóně byla Juliette velmi soucitná a měla pro Nicka porozumění a dávala mu velký prostor, protože cítila, že je to potřeba. Ale tahle divná posedlost, to, že jsem pod vlivem nějakého kouzla, to, že se musím vyrovnat se ztrátou paměti, je pro mě mnohem větší zábava.

Proč si myslíte, že Nick nechce říct Juliette pravdu?
Když jí to řekl poprvé, myslela si, že je blázen, takže asi není zrovna dvakrát nadšený, že by jí to měl říct znovu. Myslím si, že jí to nechce říct také kvůli její ochraně, budují společný život, tráví spolu čas, on je vůči Juliette velmi ochranářský. Uvidíme, myslím si, že jí to nakonec zase řekne, ale jak jí to má říct, aby si nemyslela, že je blázen? Toť otázka!

Existuje něco, v čem jste si vy a Juliette podobní?
Něco by tu bylo, řekla bych, že soucit. Myslím si, že je to jedna z mých nejlepších vlastností, řekla bych, že Juliette je hodně soucitná a ohleduplná. Taky jsem netrpělivá a dokážu být tvrdohlavá. Ráda věci řeším hned na začátku, nerada něco držím pod pokličkou, akorát to pak bobtná a zhoršuje se to a nakonec to přeroste v mnohem větší problém, než původně byl. V těchto případech si myslím, že se Juliette moc nepodobám, ona je k Nickovi příliš trpělivá a dává mu moc prostoru. To já bych nikdy neudělala.Co vám na seriálu Grimm přijde jiné nebo unikátní ve srovnání s ostatními rolemi, které jste hrála?
Rozhodně je to ten fantasy prvek. Při natáčení některých epizod hodně natáčíme před zeleným plátnem a já musím použít hodně představivosti, abych to zahrála dobře. V novém roce nás čeká opravdu mnoho dobrých věcí!

Tak, a to je vše. Juliette nám sice nic zásadního neprozradila, ale víme, že tvůrci mají dva měsíce volna, což je dlouhá doba, ale nebojte, máme pro vás připravenou sérii článků, které vám to čekání zkrátí.

Zdroj: NBC

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Zahrajte si na Grimma

Zahrajte si na Grimma

Zahrajte si na Grimma

Zalíbil se vám Grimm, tak si na něj zahrajte v několika hrách, které jsou volně dostupné.

Momentka

Momentka

Reklama

Grimm získává finálovou řadu

Grimm se vrátí s šestou řadou

Grimm se vrátí s šestou řadou

Na stanici NBC padlo rozhodnutí ohledně budoucnosti Grimma, ten se na podzim vrátí už pošesté.

Nejoblíbenější postavy

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama