Zdroj: Disney XD, Marvel Comics
Dnes bude v USA odvysílána již druhá epizoda nového seriálu z prostředí Strážců Galaxie a my se vás teď v pěti bodech pokusíme přesvědčit, abyste mu dali šanci.
Seriál sice přímo neovlivňuje události v MCU, navazuje ale přesně tam, kde jeho hraná podoba skončila a i když byli filmoví Strážci naprosto famózní, odhalili jen malé procento z toho nepřeberného množství planet a tvorů, na které může naše pětičlenná parta v galaxii natrefit. Seriál je proto skvělou příležitostí k tomu poznat tento svět o něco více.

Jak už jsem říkal, seriál hodně staví na úspěšnosti filmu, a proto se seriál rozhodl vydat stejnou cestou a představí nám spoustu hudby z osmdesátých let. Marvel se dokonce rozhodl vydat seriálový soundtrack.
Ať už Draxova neschopnost pochopit jakékoliv vtipy, či Rocketovy peprné komentáře a Star-Lordovy hlášky. V tomto seriálu si prostě každý najde svůj oblíbený styl humoru.
Jak možná víte, Star-Lord je člověk jen z půlky. Jeho otcem v komiksech je J'Son, král vesmírné říše zvané Spartoi (o něm si povíme více někdy jindy). Seriál má skvělou příležitost poodhalit nám něco více ze Star-Lordovy minulosti a tvůrci by byli hloupí, kdyby se této šance nechopili.

Kdo by nechtěl blíže poznat bytost, která vládne ohromnou mocí a ustavičně se pokouší ovládnout galaxii? Thanos je jeden z nejsilnějších záporáků v celém Marvel universu. Sice ho nevidíme poprvé, vystupoval už i ve filmových Strážcích a v současnosti pěkně zatápí animovaným Avengers. Přece jen ale patří do světa Strážců, takže se konečně pořádně předvede i na domácím kolbišti.

Tak co? Přesvědčili jsme vás?
FOTO: Disney XD, Marvel Comics
Zdroj: Disney XD
3 sezóny | Disney XD | 20 minut
USA | 2015 | Ukončeno
3 sezóny
| Disney XD
| 20 minut
Disney Plus
Star-Lord, Groot, Rocket Racoon, Drax a Gamora. Pětice Strážců galaxie vyráží napříč vesmírem, aby ho chránila před padouchy. A občas na tom taky něco vydělala.
Obsazení: (více)
Diskuze /7
SwaaOwner
Prosím pěkně o článek, kterej by se věnoval Star Lordovy :)
#2 Valada06Valada06 čestný člen redakce
#1 SwaaOwner: Bude, neboj. :-)
PecaCZE
To mě by spíš zajímal Thanos :)
Godrick
Jestli to bude neco jako Tron tak se moc tesim. :-)
Elhonzo
Jelikož všechny ostatní Marvel animáky jsou super hrozný, tak nepředpokládám že se u Guardians bude něco měnit. Je smutné kam až to Marvel dopracoval.
#6 Valada06Valada06 čestný člen redakce
#5 Elhonzo: Třeba Avengers: Earth Mightest Heroes byli super! Trochu doufám, že se Marvel vzpamatoval a vytvořil něco podobného. Potenciál to totiž určitě má.
#7 ElhonzoElhonzo
#6 Valada06: Jo ty byli naprosto boží. Ale ta hrůza jménem Avengers Assemble co je nahradila se jejich kvalit vůbec nedotýká. Od Guardians čekám to samé co od Avengers, Ultimate Spider-Mana a Hulk and the Agents of S.M.A.S.H. .