Zdroj: Marvel.com
Včera večer přišel Marvel se zprávou, že plánuje vydat soundtrack s písněmi, které již zazněly, či teprve zazní v první sérii seriálu. Oficiální datum vydání je stanoveno na 16. října.
Pokud jste viděli film Guardians of the Galaxy, tak jistě tušíte, že nás i v seriálu budou čekat písně ze 70. a 80. let minulého století.
Filmoví Strážci měli skvělý soundtrack a seriál ho bude mít taky! Zdroj: Marvel.com
Konkrétně se dočkáme těchto písní:
Soundtrack si již nyní můžete přeobjednat na Amazonu.
CD tak bude obsahovat celkově dvanáct písní a nezbývá než se na nový soundtrack naladit zatím tou neikoničtější písní ze Star-Lordovi sbírky, která už zazněla jak ve filmu, tak v seriálu.
3 sezóny | Disney XD | 20 minut
USA | 2015 | Ukončeno
3 sezóny
| Disney XD
| 20 minut
Disney Plus
Star-Lord, Groot, Rocket Racoon, Drax a Gamora. Pětice Strážců galaxie vyráží napříč vesmírem, aby ho chránila před padouchy. A občas na tom taky něco vydělala.
Obsazení: (více)
Diskuze /3
PecaCZE
Když jsem viděl poprvý ten trailer s touhle hudbou, tak jsem si myslel, že si snad dělaj legraci :D. Ne, jen jak dlouho jsem to neslyšel, ale jak je to neobvyklá hudba k traileru na film.
Blackhand47XD webmaster
Ach jo, proč musí dnešní Marvel animované seriály vykrádat filmy, ať si jdou vlastní cestou.
#3 Valada06Valada06 čestný člen redakce
#2 Blackhand47XD: To by byl poměrně nelogický tah, Film byl úspěšný a měl skvělý soundtrack, proto Disney očekává, že tak uspěje i seriál… A má nejspíš pravdu.