Hacks (Stále v kurzu)
80/100 - 5×

Hacks(Stále v kurzu)

Deborah Vance je úspěšnou komičkou. Studio po ní teď chce, aby začala spolupracovat s pětadvacítkou. Argumentuje tím, že se díky tomu udrží déle v kurzu a osloví širší publikum.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
3 sezóny | HBO Max | 25 minut
žánr
Drama, Komedie
hrají
Jean Smart (Deborah Vance), Hannah Einbinder (Ava Daniels), Carl Clemons-Hopkins (Marcus), Paul W. Downs (Jimmy LuSaque), Megan Stalter (Kayla), Kaitlin Olson (DJ Vance Jr.), Christopher McDonald (Marty Ghilain)

Hacks získává třetí řadu

Hacks získává třetí řadu

HBO Max obnovilo komediální seriál Hacks pro třetí sezónu. První sezóna seriálu získala několik ocenění včetně sošek od AFI, Peabody, Critics Choice, SAG nebo Emmy. Druhá řada měla premiéru minulý měsíc 12. května s pozitivními ohlasy od kritiků i fanoušků.

1 0
20.6.2022

Sarah Aubrey, vedoucí původního obsahu na HBO Max k oznámení řekla:

Blahopřejeme mimořádně nadaným výkonným producentům a obsazení Hacks a našim partnerům v Universal Television. Máme obrovskou radost z reakce publika a tisku na novou sezónu a jsme rádi, že můžeme divákům nabídnout více z této nádherné, veselé a dojemné show.

Erin Underhill, prezidentka Universal Television se vyjádřila následovně:

První dvě série Hacks – odborně vytvořené Lucii, Paulem a Jen – nám daly milované, složité postavy, které nás rozesmějí a hluboce rozněžní. Jsme nadšeni, že naši partneři v HBO Max obnovili tuto vynikající sérii pro třetí sezónu a my se nemůžeme dočkat, až uvidíme, co bude čekat Deborah, Avu a zbytek našeho vynikajícího souboru.

V hlavní roli v seriálu hrají Jean Smart, která je díky roku Deborah Vance držitelkou cen Emmy, SAG Award a Critics Choice Award za svůj výkon v první sezóně této série. Dále pak Hannah Einbinder, Carl Clemons-Hopkins a Jane Adams, kteří byli všichni nominováni na cenu Emmy za první sezónu.

Jste rádi, že se Hacks vrátí s třetí řadou?

Zdroj: HBO Max

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů