Halo
85/100 - 89×

Sledovat

Halo

Seriál Halo bude následovat epický konflikt 26. století mezi lidstvem a mimozemskou hrozbou známou jako Covenant. Spojí hluboce prokreslené osobní příběhy s akcí, dobrodružstvím a bohatě vymyšlenou vizí budoucnosti.

USA | 2022 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Paramount+ | 60 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Pablo Schreiber (Master Chief), Natascha McElhone (Dr. Catherine Halsey), Jen Taylor (Cortana), Bokeem Woodbine (Soren-066), Natasha Culzac (Riz-028), Yerin Ha (Kwan Ha), Bentley Kalu (Vannak-134), Kate Kennedy (Kai-125), Shabana Azmi (Margaret Parangosky), Olive Gray (Dr. Miranda Keyes), Charlie Murphy (Makee), Danny Sapani (Kapitán Jacob Keyes)

Nadupaná upoutávka na druhou řadu seriálu Halo je tady

Nadupaná upoutávka na druhou řadu seriálu Halo je tady

Halo se vrací 8. února na Paramount+. Premiéry na SkyShowtime se pak dočkáme o den později. Největší hit této streamovací služba se vrací s novými díly, na které láká velmi akční upoutávkou. Podívejte se, co nás čeká.

21 0
14.1.2024

Halo se vrací a bude to velké. Podívejte se na první pořádnou upoutávku ke druhé řadě, která láká především na válku s velkou hrozbou, jenž všichni znají jako Covenant.

Halo se vrací, Foto: Paramount+

Po šokující události na opuštěné planetě se John nemůže zbavit pocitu, že se jeho válka brzy změní, a riskuje vše, aby dokázal to, čemu nikdo jiný nechce věřit – že Covenant se chystá zaútočit na největší pevnost lidstva. Když je galaxie na pokraji sil, vydává se John na cestu, aby našel klíč k záchraně lidstva nebo k jeho zániku – Halo.

Thumbnail Play icon

Diskuze /3

elpapirus

Za mě to vypadá parádně. Jde vidět, že tentokrát více zainvestovali do CGI.

14.1.2024 | 22:41:40
Raiden123

Je to este vuobec hrany serial ?,alebo dlhy trailer na video s pripravoanej hry Halo ? … Pri pohlade na to video sa akosi rozdiel rozpada … hmm…

#3 percival2
14.1.2024 | 23:43:14
percival2

#2 Raiden123: A o tom to je, nepoznat rozdíl. Podíváš se na trailery, pak chvíli pokračuješ ve hře, má to dobrej děj, jen to za tebe natočil někdo jinej :-D

15.1.2024 | 7:18:25
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Hry

Trilogie HaloReclaimer ságaRozšířený vesmírHry na mobilHerní balíčky

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama