Heartstopper (Srdcerváči)
98/100 - 41×

Heartstopper(Srdcerváči)

Seriál sleduje příběh dvou studentů na chlapecké škole – nervózního homosexuála Charlieho a hráče rugby Nicka. Stanou se z nich přátelé a Charlie začíná brzy podléhat Nickově kouzlu, ale je přesvědčen, že u něj nemá šanci. Avšak láska dokáže překvapit a Nicka zajímá Charlie víc, než si oba uvědomují. Založeno na stejnojmenném grafickém románu od Alice Osemanové.

VB | 2022 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Netflix | 30 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Joe Locke (Charlie Spring), Kit Connor (Nick Nelson), William Gao (Tao Xu), Yasmin Finney (Elle Argent), Corinna Brown (Tara Jones), Kizzy Edgell (Darcy Olsson), Tobie Donovan (Isaac Henderson), Rhea Norwood (Imogen Heaney), Sebastian Croft (Ben Hope), Cormac Hyde-Corrin (Harry Greene), Jenny Walser (Tori Spring), Olivia Colman (Sarah Nelson), Fisayo Akinade (Nathan Ajayi), Chetna Pandya (Priya Singh)

Třetí Srdcerváči dorazí na Netflix v říjnu

Třetí Srdcerváči dorazí na Netflix v říjnu

Netflix si pro fanoušky Srdcerváčů na dnešek připravil oznámení, kdy se mohou těšit na novou sérii. Přesné datum zatím neznáme, ale bude to někdy v průběhu října. A na jaké příběhové linky nás už nyní hlavní herci lákají?

11 0
20.3.2024

Popis třetí série:

Charlie by chtěl říct Nickovi, že ho miluje. A Nick by chtěl také Charliemu říct něco důležitého. Jak se letní prázdniny blíží ke konci, začnou si přátelé uvědomovat, že školní rok započne radostně a také s výzvami. Zatímco se dozvídají více o sobě navzájem a svých vztazích, plánují společenské události a večírky a začínají přemýšlet o volbě univerzit, musejí se všichni opřít o ty, které milují, když se život nevyvíjí dle plánů.

Thumbnail Play icon

Zdroj: Netflix

Diskuze /1

Jana13.13

Je to ještě sakra dlouhé čekání, ale mega se těším! <3

20.3.2024 | 19:21:01
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Druhá série se bude zabývat i tématy jako asexualita a anorexie

Druhá série se bude zabývat i tématy jako asexualita a anorexie

Nová série nebude pojednávat jen o radostných věcech, jako jsou například užívání si nového vztahu či výlet s kamarády do zahraničí. Dojde totiž i na vážnější témata jako asexualita a problém s příjmem potravy a s tím spjaté psychické potíže.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Nejlepší epizody

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama