Adria Arjona

Adria Arjona

Celé jméno: Adria Arjona Torres
Místo narození: Portoriko
Známé projekty: Good Omens, Emerald City, Narcos, True Detective

Datum narození: 25.4.1992 (31 let)

Adria se narodila jako dcera Portoričanky Leslie Torres a Ricarda Arjony, guatemalského zpěváka a textaře. Narodila se v Portoriku, ale žila v Mexico City až do svých 12 let. Už jako dítě hodně cestovala, její otec ji brával všude s sebou. Vyrůstala tak v bohémském světě plném umění a hudby.

Když jí bylo 12, přestěhovali se do Miami, kde žila až do svých 18. V té době sama odjela do New York City studovat na The Lee Strasberg Theatre and Film Institute. Živila se jako servírka, aby si vydělala na nájem a životní náklady. Její otec zastával názor, že by nic neměla jako dcera slavného zpěváka dostat zadarmo, ale že by se o sebe měla umět postarat.

Její první větší rolí byla v roce 2014 postava Dani v seriálu Person of Interest. Následovaly další role, a to v seriálech True Detective a Narcos. V roce 2017 si zahrála hlavní roli v seriálu Emerald City a v roce 2019 získala hlavní ženskou roli v Good Omens.

Mimo seriálů se herečka objevila ve filmu Pacific Rim: Povstání po boku Scotta Eastwooda a pak v akčním snímku Triple Frontier s Benem Affleckem. V budoucnu ji uvidíme v připravované novince Morbius od studia Marvel.

Embed from Getty Images

Autor profilu: @Laisobel

Foto: Amazon Studios


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Andor Bix Caleen 2022 2022 1
Good Omens Anatéma Novotriková 2019 2019 1

Filtr seriálů