House of Lies (Profesionální lháři)
78/100 - 24×

House of Lies(Profesionální lháři)

Narazila vaše firma na vážnější problém nebo se jí nedaří jak jste si představovali? Můžete si na řešení najmout tuhle partu chytrých expertních poradců. Počítejte ale s tím, že vás opijí hned několika rohlíky, prolezou kdejakou vaší špínu a když budou muset, ohnou i pravidla matematiky. U toho se ještě stihnou ožírat, k*rvit a hádat. A pokud možno naplnit kapsy svých drahých obleků.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Showtime | 30 minut
hrají
Josh Lawson (Doug Guggenheim), Kristen Bell (Jeannie Van Der Hooven), Don Cheadle (Marty Kaan), Dawn Olivieri (Monica Talbot),

Lhát se bude i potřetí

Lhát se bude i potřetí

Skvělá zpráva pro všechny příznivce seriálu House of Lies

0 0
31.1.2013

Stanice Showtime se nechala slyšet, že si pro rok 2014 objednala vysílání třetí řady tohoto seriálu. Sledovanost se pohybuje kolem 3,2 milionu diváků na všech platformách týdně (což je o cca 10% více než v první serii).

Nazanedbatelný podíl na tom má i Don Cheadle, který jako přerdstavitel Martyho Kaana, si odnesl při nedávném ceremoniálu Zlatý globus za nejlepšího herce v komediálním seriálu.

Kromě fanoušků House of Lies, Showtime potěší i příznivce seriálů Shameless nebo Californication, u kterých si také objednala čtvrtou, potažmo sedmou serii.

Zdroj: Showtime

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů