House of Lies (Profesionální lháři)
77/100 - 23×

House of Lies(Profesionální lháři)

Narazila vaše firma na vážnější problém nebo se jí nedaří jak jste si představovali? Můžete si na řešení najmout tuhle partu chytrých expertních poradců. Počítejte ale s tím, že vás opijí hned několika rohlíky, prolezou kdejakou vaší špínu a když budou muset, ohnou i pravidla matematiky. U toho se ještě stihnou ožírat, k*rvit a hádat. A pokud možno naplnit kapsy svých drahých obleků.

USA | 2012 | Pauza
vysílání
5 sezón | Showtime | 30 minut
hrají
Dawn Olivieri (Monica Talbot), Kristen Bell (Jeannie Van Der Hooven), Josh Lawson (Doug Guggenheim),


Marty Kaan

Marty Kaan

Marty Kaan je mladší společník ve firmě Galweather & Stearn. Marty je skvělý poradce pro vedení firmy, se svým špičkovým týmem konzultantů, který tvoří Jeannie Van Der Hooven, Clyde Oberholt a Doug Guggenheim, radí ředitelům firem, jak mají vést své podniky.

Marty je charizmatický, sobecký, narcistický a bezohledný, všechny tyto vlastnosti mu pomáhají být špičkou ve svém oboru. Dokáže vycítit všechny slabiny svých klientů a ty potom využít tak, aby klienti podepsali všechno, co Marty potřebuje. Je to mistr manipulace a prázdných slov. I když ho jeho úspěchy u žen často přivádějí do nepříjemných situací, nedokáže bez nich být, i když často jen na jednu noc.


Ve své práci je sice necitlivý a sebestředný, ale i přesto je to muž, který je oddaný své rodině, hlavně svému synovi, kterého vychovává. Marty je rozvedený a jeho ex-manželka, matka jeho syna, shodou okolností pracuje pro konkurenci.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav překladu

Epizoda S02E05: Sincerity is an Easy Disguise in This Business

cz50%
sk100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!