House of Lies (Profesionální lháři)
78/100 - 24×

House of Lies(Profesionální lháři)

Narazila vaše firma na vážnější problém nebo se jí nedaří jak jste si představovali? Můžete si na řešení najmout tuhle partu chytrých expertních poradců. Počítejte ale s tím, že vás opijí hned několika rohlíky, prolezou kdejakou vaší špínu a když budou muset, ohnou i pravidla matematiky. U toho se ještě stihnou ožírat, k*rvit a hádat. A pokud možno naplnit kapsy svých drahých obleků.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Showtime | 30 minut
hrají
Josh Lawson (Doug Guggenheim), Kristen Bell (Jeannie Van Der Hooven), Don Cheadle (Marty Kaan), Dawn Olivieri (Monica Talbot),

Marty Kaan

Marty Kaan

Marty Kaan je mladší společník ve firmě Galweather & Stearn. Marty je skvělý poradce pro vedení firmy, se svým špičkovým týmem konzultantů, který tvoří Jeannie Van Der Hooven, Clyde Oberholt a Doug Guggenheim, radí ředitelům firem, jak mají vést své podniky.

Marty je charizmatický, sobecký, narcistický a bezohledný, všechny tyto vlastnosti mu pomáhají být špičkou ve svém oboru. Dokáže vycítit všechny slabiny svých klientů a ty potom využít tak, aby klienti podepsali všechno, co Marty potřebuje. Je to mistr manipulace a prázdných slov. I když ho jeho úspěchy u žen často přivádějí do nepříjemných situací, nedokáže bez nich být, i když často jen na jednu noc.

Ve své práci je sice necitlivý a sebestředný, ale i přesto je to muž, který je oddaný své rodině, hlavně svému synovi, kterého vychovává. Marty je rozvedený a jeho ex-manželka, matka jeho syna, shodou okolností pracuje pro konkurenci.

Foto: Showtime

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů