House of Lies (Profesionální lháři)
78/100 - 24×

House of Lies(Profesionální lháři)

Narazila vaše firma na vážnější problém nebo se jí nedaří jak jste si představovali? Můžete si na řešení najmout tuhle partu chytrých expertních poradců. Počítejte ale s tím, že vás opijí hned několika rohlíky, prolezou kdejakou vaší špínu a když budou muset, ohnou i pravidla matematiky. U toho se ještě stihnou ožírat, k*rvit a hádat. A pokud možno naplnit kapsy svých drahých obleků.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Showtime | 30 minut
hrají
Josh Lawson (Doug Guggenheim), Kristen Bell (Jeannie Van Der Hooven), Don Cheadle (Marty Kaan), Dawn Olivieri (Monica Talbot),

Doug Guggenheim

Doug Guggenheim

Doug vystudoval Obchodní školu na Harvardské univerzitě. Je na to podstatně pyšný a proto, to se rád ujistí jestli to všichni kolem něj vědí. Je dobrý s čísly a jeho analytické schopnosti ho předchází. Marty je pro něj Bůh a udělal by pro něj cokoliv.

I když ho v práci obklopuje sebevědomí, v soukromém životě je to spíš plachý beznadějný romantik. Díky tomu, se stává terčem posměchu pro ostatní členy týmu a hlavně pro Clyda, který si nikdy neodpustí sázku o to, kdo dostane víc žen. V těchto sázkách Doug vždy prohraje.

Foto: Showtime

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama