Interview with the Vampire
80/100 - 17×

Interview with the Vampire(Anne Rice's Interview with the Vampire)

Seriál sleduje epický příběh lásky, krve a nástrah nesmrtelnosti Louise de Pointe du Laca, který je vyprávěn novináři Danielu Molloyovi. Louis, popuzen omezeními svého života coby černocha v New Orleans na začátku 20. století, neodolá nabídce od prostopášného Lestata de Lioncourta na dokonalý únik – že se k němu připojí coby jeho upíří společník. Založeno na ikonickém románu od Anne Rice.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
3 sezóny | AMC | 60 minut
žánr
Drama, Hororový, Nadpřirozený
hrají
Jacob Anderson (Louis de Pointe du Lac), Sam Reid (Lestat de Lioncourt), Bailey Bass (Claudia), Eric Bogosian (Daniel Molloy),

S01E05: A Vile Hunger for Your Hammering Heart

S01E05: A Vile Hunger for Your Hammering Heart

Claudia opouští domov kvůli studijnímu pobytu a aby se také více dozvěděla o upírech. Mezitím žijí Louis a Lestat svým životem během hospodářské krize a obdrží překvapivé novinky od Louisovy sestry. Když se Claudia navrací, napětí v rodině se blíží k bodu varu.

sk
23.10.2022
465 000
45 minut

Základní info:

Režie: Levan Akin
Scénář: Hannah Moscovitch

Hrají: Jacob Anderson (Louis de Pointe du Lac), Sam Reid (Lestat de Lioncourt), Bailey Bass (Claudia), Eric Bogosian (Daniel Molloy), Kalyne Coleman (Grace de Pointe du Lac), Christian Robinson (Levi Freniere), Assad Zaman (Rashid), Chris Stack (Thomas Anderson), Maura Grace Athari (Antoinette), Damon Daunno (Bruce), Bryan Fenkart (Habersham),…


Foto: AMC

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tominotomino

Pro xube: „Interview je jednoducho len natiahnutá kópia filmu“ … No nevím, jak to sleduješ, ale film a seriál se od sebe dost liší.

webmaster
14.11.2022 | 22:42:07
xube

Sľuboval som si od toho viac. Sklamanie zatiaľ. Paradoxne som si myslel, že „Let the Right One In“ bude hovadina, ale asi to bude naopak. Interview je jednoducho len natiahnutá kópia filmu, ktorému nesiaha ani po členky…

24.10.2022 | 12:48:27
Stippy

Protestuji! Vampýři mají být rasově i genderově vyváženější. Na prvním místě nebinární mužoženy celosmíšeného původu, bílo-asiati-afroevroameričani. Takový upír by byl nepřemožitelný!!!

23.10.2022 | 12:23:21

Nepřehlédněte

Interview s upírem je jen počátkem Immortal Universe

Interview s upírem je jen počátkem Immortal Universe

Před týdnem se začal na AMC vysílat seriál Interview with the Vampire, který se inspiruje knižní předlohou od Anne Riceové. Tato autorka má však na svém kontě mnohem více knih a AMC má práva na televizní zpracování všech. A celý tento nadpřirozený svět bude znám pod názvem Immortal Universe.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama