Jett
82/100 - 13×

Jett

Daisy je brilantní zlodějkou, která si své ve vězení již odkroutila a už nikdy se tam nechce vrátit. Souhlasí, že udělá poslední práci pro Charlieho, ale jen pokud s ní do toho půjde Quinn. Ten je během operace zabit a Daisy začíná pracovat pro mocného Miljana Bestice.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CineMax | 43 minut
žánr
Akční

S01E08: Dillon

S01E08: Dillon

Jett se ocitá v hrozných úžinách, když Dillon, s pekelnou pomstou, sestoupí na Charlieho dům, aby se postavil mimo kontrolu nadřízeného juniora, který přišel ke svému otci o pomoc.

cz sk
2.8.2019
109 000
43 minut

Phoenix jedná přímo s hrozbami jejího bratra Neala. Později si Jett vzpomene na její poslední loupež s Quinnem a na klíčové tete-a-tete s Dillonem, než uslyší konečnou poptávku Bestic.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
MickeyStuma

Tato část dává svému žánru čest. Výborná atmosféra, napětí a přijatelný scénář. Avšak jednu vadu na kráse to zase má. Po třech sexuálních scénách za celý seriál s černochem a běloškou tu je náznak na sexuální scénu bělocha s běloškou. Nakonec však není ukázána. Důvod? Protože ten chlap není černý?

22.11.2020 | 5:20:17

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama