Jupiter’s Legacy
73/100 - 36×

Jupiter’s Legacy

Millarův Millarworld přichází na Netflix s prvním projektem Jupiter's Legacy, který popisuje nástup nové generace hrdinů ve stylu Zlaté éry DC Comics. Dokáží tito noví hrdinové dostát odkazu svých předků?

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový

S01E06: Cover Her Face

S01E06: Cover Her Face

Grace na vlastní oči vidí, jaký vliv má Kodex na mladší superhrdiny. Sheldonova výprava pokračuje a na palubě lodi se kalí charaktery.

cz sk
7.5.2021
45 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
choudys

Od začátku se řeší Kodex, který stanovil taťulda Sheldon. Ostatním už nezabiješ leze na mozek, protože záporáci si s tím hlavu nelámou.
V minulosti mají Sheldona za blázna, ale nakonec to co hledá, nachází.
Souhlas s Remi91

9.1.2023 | 23:37:44
tom99

Flashbacky jsou šíleně roztahané. Stejně víme, jak to celé skončí a že dostanou schopnosti, tak celá tato výprava roztahaná na celý seriál poměrně ztrácí smysl. Nemyslím si, že konec expedice v něčem překvapí, co už nevíme (nebo co jsme si nedomysleli) ze současnosti…

webmaster, grafik
12.1.2022 | 18:46:54
Remi91

Epizoda se snaží ohromně tlačit morální rozhodnutí zabít či ne, ale je to tak nezáživné a mdlé. Míchání dvou časových linek je rušivé. Měli si vybrat jednu a tu pořádně prokreslit, doladit detaily, přidat pořádné vyobrazení postav a jejich motivací. Seriál je hrozně zbrklý. Nedokáže vyvolat emoce.

8.5.2021 | 1:29:26

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama